Всього один інгредієнт, який зробить омлет вдвічі пишнішим - без всякої соди!

Ранок має бути добрим, а сніданок - корисним. Не дивно, що стільки людей поєднують приємне з корисним і починають ранок з омлету, зазначають Патріоти України.

Протеїновий заряд бадьорості і відсутність голоду до обіду забезпечені. Але навіть простий омлет у багатьох цінителів виходить через раз. А все тому, що вони не знають про секретний інгредієнт!

В омлет можна додати все, що душі завгодно: гриби, сир, зелений горошок, та хоч філе лосося! Але всі ці кулінарні хитрощі будуть марні, якщо сніданок розвалиться на дрібні шматочки прямо на гарячій сковорідці. Тому що про єдиний інгредієнт, який дійсно варто додати, переважна більшість просто не знає.

Щоб омлет вийшов пишним, тримав форму і не розвалювався, багато господинь додають до яєць трохи соди. А даремно: варто лише злегка переборщити, і сніданок буде безжально гірчити. Замість соди для пишності краще додати... мінералку!

Так, саме, газована вода надасть омлету обсяг і легкість. При цьому ніяк не вплинувши на смак і не "забивши" страву. Все завдяки бульбашкам повітря, які випаровуються при нагріванні і тим самим активно «піднімають» білок.

На будь-який стандартний рецепт вистачить буквально 1 столової ложки мінералки. Маленьке доповнення — велика різниця.

Господиням на замітку! Булочки, які довго не черствіють: У чому секрет ідеального тіста

четвер, 6 жовтень 2022, 15:43

Одразу після випікання будь-які булочки будуть смачними, ароматними та пухкими. Але вже на наступний день вони починають ставати твердішими і, в результаті, черствіють. Тому для того, щоб такого не сталося, варто зробити правильне тісто. Для начинки ід...

"Павуки в банці": Як насправді було ліквідовано ватажка "ЛНР" Анащенка і чому версія генерала Кривоноса - міф

середа, 5 жовтень 2022, 23:32

Попри результативний характер операцій ГІ "Права Справа", змушений констатувати, що робота місцевих сил спротиву не знайшли належної підтримки з боку ССО. Проте результати цих операцій активно лунають у медіапросторі як власні здобутки українських спецслу