Забудьте про це! Названо найгірший сніданок, що вбиває імунітет

Ранковий прийом їжі вкрай важливий для здоров'я кожної людини і вважається ключовим прийомом їжі протягом дня. Багато хто знає, що якщо вживати правильні і здорові продукти, ви не тільки гарненько насититеся до обіду, але і будете поступово покращувати обмін речовин, а також зміцните імунітет. Але на практиці, найчастіше, люди нехтують порадами і в поспіху хапають в рот що під руку попадеться, зазначають Патріоти України.

За словами магістра медицини, доктора медичних наук, автора GoWellness Кортні Д'анджело, один з найгірших сніданків для вашого імунітету - це млинці або вафлі. "Більшість з нас їдять млинці та вафлі з додаванням цукру, сиропу, шоколаду або збитих вершків", - каже Д'анджело.

І через те, що він може викликати перевантаження доданим цукром, ваша імунна система може серйозно постраждати. Високий рівень фруктози може призвести до більшого посилення запалення, що може призвести до ослаблення імунної системи.

Якщо ж Ви вирішили подбати про власний імунітет і здоровому вигляді, вам слід уникати страв, які в основному складаються з доданого цукру і продуктів, в яких мало або зовсім немає білка або клітковини.

"Продукти з високим вмістом цукру і рафінованих вуглеводів можуть підняти рівень цукру в крові і мати високий глікемічний індекс, що посилить запалення, призведе до коливань рівня енергії і тимчасового збільшення апетиту", - розповів Д'анджело.

Нова Оленівка: Росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", російські спецслужби готують чергову провокацію з численними жертвами. На цей день у тимчасово окупованому Маріуполі заплановане проведення так зв...

В обхід санкцій: Росія планує організувати виробництво комплектуючих для "Орланів" у країнах ОКДБ.

четвер, 18 серпень 2022, 22:24

Попри введені західні санкції, росії до недавнього часу вдавалося залучати західні комплектуючі для виробництва крилатих ракет, безпілотного комплексу “Орлан-10” та інших видів зброї. За різними оцінками, з 2014 року російський ВПК зміг залучити західн...