Забудьте про це! Названо найгірший сніданок, що вбиває імунітет

Ранковий прийом їжі вкрай важливий для здоров'я кожної людини і вважається ключовим прийомом їжі протягом дня. Багато хто знає, що якщо вживати правильні і здорові продукти, ви не тільки гарненько насититеся до обіду, але і будете поступово покращувати обмін речовин, а також зміцните імунітет. Але на практиці, найчастіше, люди нехтують порадами і в поспіху хапають в рот що під руку попадеться, зазначають Патріоти України.

За словами магістра медицини, доктора медичних наук, автора GoWellness Кортні Д'анджело, один з найгірших сніданків для вашого імунітету - це млинці або вафлі. "Більшість з нас їдять млинці та вафлі з додаванням цукру, сиропу, шоколаду або збитих вершків", - каже Д'анджело.

І через те, що він може викликати перевантаження доданим цукром, ваша імунна система може серйозно постраждати. Високий рівень фруктози може призвести до більшого посилення запалення, що може призвести до ослаблення імунної системи.

Якщо ж Ви вирішили подбати про власний імунітет і здоровому вигляді, вам слід уникати страв, які в основному складаються з доданого цукру і продуктів, в яких мало або зовсім немає білка або клітковини.

"Продукти з високим вмістом цукру і рафінованих вуглеводів можуть підняти рівень цукру в крові і мати високий глікемічний індекс, що посилить запалення, призведе до коливань рівня енергії і тимчасового збільшення апетиту", - розповів Д'анджело.

Смачні бутерброди нашвидкуруч: ТОП-5 простих намазок, які порадують смаком

середа, 26 січень 2022, 23:15

Що може бути смачніше паштету, намазаного на свіжий хліб з хрусткою скоринкою. Зазвичай його готують з печінки, але існує також безліч інших варіантів, які подарують справжню насолоду. Патріоти України діляться простими рецептами намазок для бутерброді...

Неймовірна смакота: Рецепт чебуреків по-казахськи (відео)

середа, 26 січень 2022, 22:15

Сьогодні ми візьмемо такий казахський рецепт і зробимо все самі. Чебуреки виходять неймовірно смачними — так що краще пекти відразу цілу гору. . У правильних чебуреках є дві головні складові: тісто і фарш. Для тіста потрібна мука, крутий окріп і росли...