На день народження вона мріє стати здоровою: Маленькій донечці ветерана АТО потрібна допомога (фото)

"До Дня народження дівчинка з ДЦП мріє не про дорогі подарунки та гаджети… Всім доброго дня! 23 серпня життєрадісній дівчинці Лізі з міста Кременчук виповнюється 10 років", - написала у редакцію мама Лізоньки Супрун з м. Кременчук Полтавської області, чоловік якої служив в АТО, передають Патріоти України. Цитуємо далі:

"Та на жаль, дівчинка все своє життя бореться з діагнозом ДЦП. Ліза розумна дівчинка, вона не говорить, але добре володіє очима, вона не ходить, але обожнює, коли з нею ходять, вона вибирає, що їй дивитись по телевізору, вона любить солодощі, вона працює на реабілітації до поту, ноги тремтять, а вона підіймається.

Коли вона народилася, то вчепилась за волосинку і боролась щоб вижити, а зараз хоче показати усім, що життя потрібно цінувати, щоб зробити світ добрішим!!! Кожні півтора-два місяці Лізуня проходить лікування - і це вкрай необхідно!!! Вона росте, і без ЛФК та масажу її стан різко погіршується, пастика м’язів сковує тіло та внутрішні органи.

До дня нарождення Лізі благодійний фонд "Сонце в лодонях" оплатив реабілітацію в клініці Казявкіна в Трускавці, яка запланована на початок жовтня. Дорога, проживання та додаткові витрати повинні проплатити батьки. Давайте всі разом по краплинці допоможемо зібрати кошти на поїздку! (Так в нас є дохід, у нас працює тато, але ми ще живемо... ми платимо за квартиру, їмо, вдягаємось... Ми звичайна родина… Всі кажуть це тяжко, так це не легко, але повірте тяжче, коли ти можеш хоч трохи щось змінити, але водночас не можеш...Страшно не допомогти своїй дитині. Боляче від того, що боляче їй) Просимо підтримати нас. Дякуємо кожному".

РАХУНОК:

29244825509100

ТРАНЗИТ/ПОПОВНЕННЯ КАРТ БАНК ПАТ КБ"ПРИВАТ БАНК"

МФО 305299

ЗКПО 14360570

ПЛАСТИКОВА КАРТКА - 5168 7422 1621 8739 Супрун Лідія Іванівна (мама Лізи)
"Піхота та розвідка потребує підтримки з повітря", - волонтер Донік

понеділок, 20 вересень 2021, 19:18

Навіть не знаю з чого почати. А треба не тільки починати, але й закінчити. В одному організмі склалася проблема з підтримкою розвідки з повітря. Бо попереднє керівництво більше було на броньовані кабріолети орієнтовано, ніж на дрони тактичного рівня.

Відкрили око, яке вціліло. Бідолашна навіть посміхається... Прийшла до тями українка, яка важко постраждала в Карпатах під час вибуху гранати Першої світової

неділя, 19 вересень 2021, 10:31

Жінка на ім'я Марина, яка найбільше постраждала під час вибуху в Карпатах, в п'ятницю, 17 вересня, прийшла до тями. Наразі вона перебуває в лікарні. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив її чоловік Орест Малиш. За його словами, Марина рухається...