Потрібна допомога: До Львова авіацією доставили 12 поранених військовослужбовців, троє у важкому стані

Мінімально необхідні засоби для лікування та догляду є. Однак волонтери збирають допомогу

3 липня до Львова з Дніпра прибув борт із 12 пораненими військовослужбовцями, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Всі бійці отримали медичну допомогу в госпіталі в Дніпрі. З нинішнього дня вони продовжать лікування і реабілітацію у військовому госпіталі у Львові. Всі вони дістали бойові травми в зоні бойових дій на Донбасі.

Як повідомили в Міноборони, у бійців поранення різного ступеня, троє - у важкому стані в реанімації. Військові медики після огляду кожного визначать подальше лікування.

При пропускному пункті військового госпіталю працює «Волонтерська сотня». Тут можна дізнатись, що саме потребують поранені бійці. Наразі є потреба у негазованій воді, засобах гігієни, фруктах.

Потрібна допомога: Організатори Маршу захисників звернулися до українців

середа, 21 серпень 2019, 23:51

Участь в Марші захисників України мають прийняти військовослужбовці, ветерани, члени сімей загиблих воїнів та волонтерів на чолі з командувачем десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-лейтенантом Михайлом Забродським. Фонд «Повернись живим», який виступа...

Пережила не одну хіміотерапію: Онкохвора дівчинка з Франківщини потребує лікування за кордоном

субота, 17 серпень 2019, 23:42

З 2017 року дівчинка бореться з раком. Зараз лікується вдома. Семирічна Анюта Приймич жодного разу серйозно не хворіла, має всі щеплення, тож хвороби до неї не брались. Коли дівчинка йшла у перший клас, лікарі констатували: здорова. До одного нещасливо...