Потрібна допомога: До Львова авіацією доставили 12 поранених військовослужбовців, троє у важкому стані

Мінімально необхідні засоби для лікування та догляду є. Однак волонтери збирають допомогу

3 липня до Львова з Дніпра прибув борт із 12 пораненими військовослужбовцями, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Всі бійці отримали медичну допомогу в госпіталі в Дніпрі. З нинішнього дня вони продовжать лікування і реабілітацію у військовому госпіталі у Львові. Всі вони дістали бойові травми в зоні бойових дій на Донбасі.

Як повідомили в Міноборони, у бійців поранення різного ступеня, троє - у важкому стані в реанімації. Військові медики після огляду кожного визначать подальше лікування.

При пропускному пункті військового госпіталю працює «Волонтерська сотня». Тут можна дізнатись, що саме потребують поранені бійці. Наразі є потреба у негазованій воді, засобах гігієни, фруктах.

Їм потрібна допомога. Швидкі мчали Києвом: Волонтерка звернулася із важливим закликом до українців (фото)

вівторок, 9 липень 2019, 18:59

До Головного військового клінічного госпіталю у Києві 9 липня прибув черговий борт із важкопораненими бійцями із зони бойових дій на Донбасі. Всім їм потрібна допомога, повідомила волонтерка Наталія Юсупова на своїй сторінці у Facebook, закликавши неба...

Потрібна допомога: До Львова авіацією доставили 12 поранених військовослужбовців, троє у важкому стані

четвер, 4 липень 2019, 15:24

Мінімально необхідні засоби для лікування та догляду є. Однак волонтери збирають допомогу. 3 липня до Львова з Дніпра прибув борт із 12 пораненими військовослужбовцями, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода. Всі бійці отримали мед...