Просто не віриться: Відомий харківський волонтер наклав на себе руки

10 травня Максиму Курчашову мало виповнитися 46 років.

Максим Курчашов покінчив життя самогубством. Фото: Фейсбук.

Сьогодні, 6 травня, стало відомо про смерть харківського волонтера Максима Курчашова. Волонтер покінчив життя самогубством. У нього залишилася дружина і троє дітей. Про це на сторінці в Facebook повідомили його друзі і товариші, передають Патріоти України.

Минулого тижня він відправляв допомогу бійцям на фронт. 10 травня волонтеру повинно було виповнитися 46 років. Всі, хто хоче допомогти родині Курчашова, можуть відправляти гроші на карту 4149 4991 1487 9347 Курчашова Інна (дружина).

"Максим Курчашов, ушёл из жизни человек, Волонтер, отец, муж, друг. Ещё на прошлой неделе он отправил мне свою броню, мы говорили по телефону, а теперь его не стало.... Честно, когда мне позвонили, я присел на стул и окаменел..... Земля пухом брат", - написав у "Фейсбуці" Руслан Козир.

Потрібна допомога: Організатори Маршу захисників звернулися до українців

середа, 21 серпень 2019, 23:51

Участь в Марші захисників України мають прийняти військовослужбовці, ветерани, члени сімей загиблих воїнів та волонтерів на чолі з командувачем десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-лейтенантом Михайлом Забродським. Фонд «Повернись живим», який виступа...

Пережила не одну хіміотерапію: Онкохвора дівчинка з Франківщини потребує лікування за кордоном

субота, 17 серпень 2019, 23:42

З 2017 року дівчинка бореться з раком. Зараз лікується вдома. Семирічна Анюта Приймич жодного разу серйозно не хворіла, має всі щеплення, тож хвороби до неї не брались. Коли дівчинка йшла у перший клас, лікарі констатували: здорова. До одного нещасливо...