Просто не віриться: Відомий харківський волонтер наклав на себе руки

10 травня Максиму Курчашову мало виповнитися 46 років.

Максим Курчашов покінчив життя самогубством. Фото: Фейсбук.

Сьогодні, 6 травня, стало відомо про смерть харківського волонтера Максима Курчашова. Волонтер покінчив життя самогубством. У нього залишилася дружина і троє дітей. Про це на сторінці в Facebook повідомили його друзі і товариші, передають Патріоти України.

Минулого тижня він відправляв допомогу бійцям на фронт. 10 травня волонтеру повинно було виповнитися 46 років. Всі, хто хоче допомогти родині Курчашова, можуть відправляти гроші на карту 4149 4991 1487 9347 Курчашова Інна (дружина).

"Максим Курчашов, ушёл из жизни человек, Волонтер, отец, муж, друг. Ещё на прошлой неделе он отправил мне свою броню, мы говорили по телефону, а теперь его не стало.... Честно, когда мне позвонили, я присел на стул и окаменел..... Земля пухом брат", - написав у "Фейсбуці" Руслан Козир.

Потрібна допомога: Відомий український спортсмен після падіння з велосипеду перебуває у комі

неділя, 17 травень 2020, 21:23

Сергій Мясоєдов впав у кому після того, як 16 травня невдало впав з велосипеда. У Запоріжжі 25-річний український баскетболіст, данкер і учасник Матчу зірок Суперліги звернувся в лікарню через сильний біль в ключиці. Але вже в самому закладі йому стало...

Держава обміняла, а потім забула: Мережу вразила історія екс-в'язня "ДНР", який ночує в метро та обміняв телефон на їжу

середа, 6 травень 2020, 13:58

Історик Ігор Козловський розповів, що з цим хлопцем він свого часу перебував "на підвалі" в Донецьку. Відомий історик і колишній бранець терористів на Донбасі Ігор Козловський, звільнений в 2017 році, розповів історію ще одного в'язня "ДНР", якому зара...