Просто не віриться: Відомий харківський волонтер наклав на себе руки

10 травня Максиму Курчашову мало виповнитися 46 років.

Максим Курчашов покінчив життя самогубством. Фото: Фейсбук.

Сьогодні, 6 травня, стало відомо про смерть харківського волонтера Максима Курчашова. Волонтер покінчив життя самогубством. У нього залишилася дружина і троє дітей. Про це на сторінці в Facebook повідомили його друзі і товариші, передають Патріоти України.

Минулого тижня він відправляв допомогу бійцям на фронт. 10 травня волонтеру повинно було виповнитися 46 років. Всі, хто хоче допомогти родині Курчашова, можуть відправляти гроші на карту 4149 4991 1487 9347 Курчашова Інна (дружина).

"Максим Курчашов, ушёл из жизни человек, Волонтер, отец, муж, друг. Ещё на прошлой неделе он отправил мне свою броню, мы говорили по телефону, а теперь его не стало.... Честно, когда мне позвонили, я присел на стул и окаменел..... Земля пухом брат", - написав у "Фейсбуці" Руслан Козир.

Їм потрібна допомога. Швидкі мчали Києвом: Волонтерка звернулася із важливим закликом до українців (фото)

вівторок, 9 липень 2019, 18:59

До Головного військового клінічного госпіталю у Києві 9 липня прибув черговий борт із важкопораненими бійцями із зони бойових дій на Донбасі. Всім їм потрібна допомога, повідомила волонтерка Наталія Юсупова на своїй сторінці у Facebook, закликавши неба...

Потрібна допомога: До Львова авіацією доставили 12 поранених військовослужбовців, троє у важкому стані

четвер, 4 липень 2019, 15:24

Мінімально необхідні засоби для лікування та догляду є. Однак волонтери збирають допомогу. 3 липня до Львова з Дніпра прибув борт із 12 пораненими військовослужбовцями, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода. Всі бійці отримали мед...