Просто не віриться: Відомий харківський волонтер наклав на себе руки

10 травня Максиму Курчашову мало виповнитися 46 років.

Максим Курчашов покінчив життя самогубством. Фото: Фейсбук.

Сьогодні, 6 травня, стало відомо про смерть харківського волонтера Максима Курчашова. Волонтер покінчив життя самогубством. У нього залишилася дружина і троє дітей. Про це на сторінці в Facebook повідомили його друзі і товариші, передають Патріоти України.

Минулого тижня він відправляв допомогу бійцям на фронт. 10 травня волонтеру повинно було виповнитися 46 років. Всі, хто хоче допомогти родині Курчашова, можуть відправляти гроші на карту 4149 4991 1487 9347 Курчашова Інна (дружина).

"Максим Курчашов, ушёл из жизни человек, Волонтер, отец, муж, друг. Ещё на прошлой неделе он отправил мне свою броню, мы говорили по телефону, а теперь его не стало.... Честно, когда мне позвонили, я присел на стул и окаменел..... Земля пухом брат", - написав у "Фейсбуці" Руслан Козир.

Багато поранених: До Одеси доправили борт з бійцями ООС

середа, 15 травень 2019, 19:37

В Одесу авіацією доставили 12 поранених військовослужбовців. 5-ро з перебувають у важкому стані, пише волонтер Андрій Танцюра, зазначають Патріоти України. "Зустріли борт, 12 хлопців, з них 5 важких. Багато з огнестрельними кульовими і осколочними пора...

Просто не віриться: Відомий харківський волонтер наклав на себе руки

понеділок, 6 травень 2019, 21:21

10 травня Максиму Курчашову мало виповнитися 46 років. Сьогодні, 6 травня, стало відомо про смерть харківського волонтера Максима Курчашова. Волонтер покінчив життя самогубством. У нього залишилася дружина і троє дітей. Про це на сторінці в Facebook по...