"О третій ночі я у розпачі сказав спікеру Андрію Парубію, що мені соромно за те, що я підтримав його обрання". Так пише нардеп Єгор Соболєв, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Фейсбук", продовжуючи:
"За допомоги спікера клептократична більшість з Блоку Петра Порошенка, "Народного фронту", Радикальної партії та "Опозиційного блоку" збуджено і наполегливо голосуванням за голосуванням сімнадцяту годину поспіль роздає подарунки олігархам та один одному. Ми з Вами можемо це змінити. Ми маємо це змінити. Зокрема, обов'язково навчитися всім суспільством контролювати рішення та майнові декларації кожного посадовця. Не слова про Майдан і Європу, а саме рішення і декларації. Ось хто голосував за податкові подарунки власникам нафтових свердловин та лотерей", - пише Соболєв.
Користувачі мережі відреагували на допис Соболєва негативно. "А сам що там робиш?", "Це тобі подарунків менше дали, от і ображаєшся?", - пишуть українці.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...