Ахметов та Юра Єнакіївський їздили в Донецьк на таємні переговори до Захарченка, - ЗМІ

На посади «міністрів ДНР» мали призначити людей Ахметова.

Рінат Ахметов. Фото: соцмережі.

Незважаючи на те, що багато експертів підкреслюють причетність донецького олігарха Ріната Ахметова до розпалювання сепаратизму на сході України, що і стало згодом причиною кривавого конфлікту, сам Ахметов продовжує перебувати в українському правовому полі і вести бізнес. Проте все таємне з часом стає явним, доказом чого є матеріали, що стали надбанням громадськості після оприлюднення хакерами з групи «Анонімний інтернаціонал». Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Донбасс.

Як випливає з документів так званих «силових структур ДНР», які оприлюднили хакери, донецький олігарх Рінат Ахметов їздив до міста з метою проведення переговорів з ватажком донецьких бойовиків Олександром Захарченком. Як повідомляє «Телевізійна служба новин», в документах, які нібито збиралися знищити «ДНРівці», йдеться про те, що Ахметов зі своїми наближеними людьми, серед яких були екс-депутат Верховної Ради Юрій Іванющенко (кличка «Юра Єнакіївський») і кримінальний авторитет Михайло Ляшко («Косий»), в жовтні 2014 року приїжджав на закриті «наради» з ватажком "ДНР" Захарченком і його оточенням. Між ними були досягнуті певні домовленості про переділ впливу на окупованих територіях Донбасу, зокрема, на ключові пости «міністрів ДНР» повинні бути призначені люди Ахметова, а оточення Захарченка залишається на своїх постах «практично довічно з повним фінансовим забезпеченням».

Крім цього, мова йде і про деякі політичні і економічні домовленості та гарантії, зокрема, в тексті документа вказується, що «Донбасу повинна бути надана повна автономія», а вугільна галузь окупованої території повинна перейти «під крило» злочинного угруповання з Єнакієвого. Разом з тим, Верховна Рада повинна була прийняти Конституцію для Донбасу аналогічну Кримській зразка 1991 року.

Після цієї зустрічі Ахметов ще кілька разів зустрічався з Захарченком, проте результати таких переговорів невідомі. Супроводжували Ахметова на території, окупованій бойовиками "ДНР", бандити з воєнізованого підрозділу «Схід», яким командує ватажок бойовиків Олександр Ходаковський. «На виконання зазначених домовленостей між Захарченком О. В. та Ахметовим Р. Л., через деякий час після проведення виборів в "ДНР" 2 листопада 2014, главою Ради Безпеки "ДНР" має бути призначений колишній командир батальйону "Схід" Ходаковський О. С. , повністю підконтрольний Ахметову Р. Л., який на постійній основі здійснював фінансування батальйону "Схід" і повністю керував діями Ходаковського О. С.", - йдеться в тексті опублікованих документів «силових структур ДНР».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Справжнє правосуддя: У США засудили чоловіка за вбивство рибки

четвер, 27 липень 2017, 17:20

​В американському штаті Коннектикут британця, який в ході побутової сварки вбив акваріумну рибку, посадили за грати на чотири місяці. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Bristol Press. 33-річний чоловік посварився зі своєю цивільною др...

У США вперше вдало "переформатували" ембріон

четвер, 27 липень 2017, 17:10

​Група вчених з Портленда, штат Орегон, першими в Сполучених Штатах генетично модифікували ембріон людини. Експеримент був проведений з використанням технології CRISPR, повідомили учасники експерименту. До сих пір американські генетики могли тільки спо...