Ахметов та Юра Єнакіївський їздили в Донецьк на таємні переговори до Захарченка, - ЗМІ

На посади «міністрів ДНР» мали призначити людей Ахметова.

Рінат Ахметов. Фото: соцмережі.

Незважаючи на те, що багато експертів підкреслюють причетність донецького олігарха Ріната Ахметова до розпалювання сепаратизму на сході України, що і стало згодом причиною кривавого конфлікту, сам Ахметов продовжує перебувати в українському правовому полі і вести бізнес. Проте все таємне з часом стає явним, доказом чого є матеріали, що стали надбанням громадськості після оприлюднення хакерами з групи «Анонімний інтернаціонал». Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Донбасс.

Як випливає з документів так званих «силових структур ДНР», які оприлюднили хакери, донецький олігарх Рінат Ахметов їздив до міста з метою проведення переговорів з ватажком донецьких бойовиків Олександром Захарченком. Як повідомляє «Телевізійна служба новин», в документах, які нібито збиралися знищити «ДНРівці», йдеться про те, що Ахметов зі своїми наближеними людьми, серед яких були екс-депутат Верховної Ради Юрій Іванющенко (кличка «Юра Єнакіївський») і кримінальний авторитет Михайло Ляшко («Косий»), в жовтні 2014 року приїжджав на закриті «наради» з ватажком "ДНР" Захарченком і його оточенням. Між ними були досягнуті певні домовленості про переділ впливу на окупованих територіях Донбасу, зокрема, на ключові пости «міністрів ДНР» повинні бути призначені люди Ахметова, а оточення Захарченка залишається на своїх постах «практично довічно з повним фінансовим забезпеченням».

Крім цього, мова йде і про деякі політичні і економічні домовленості та гарантії, зокрема, в тексті документа вказується, що «Донбасу повинна бути надана повна автономія», а вугільна галузь окупованої території повинна перейти «під крило» злочинного угруповання з Єнакієвого. Разом з тим, Верховна Рада повинна була прийняти Конституцію для Донбасу аналогічну Кримській зразка 1991 року.

Після цієї зустрічі Ахметов ще кілька разів зустрічався з Захарченком, проте результати таких переговорів невідомі. Супроводжували Ахметова на території, окупованій бойовиками "ДНР", бандити з воєнізованого підрозділу «Схід», яким командує ватажок бойовиків Олександр Ходаковський. «На виконання зазначених домовленостей між Захарченком О. В. та Ахметовим Р. Л., через деякий час після проведення виборів в "ДНР" 2 листопада 2014, главою Ради Безпеки "ДНР" має бути призначений колишній командир батальйону "Схід" Ходаковський О. С. , повністю підконтрольний Ахметову Р. Л., який на постійній основі здійснював фінансування батальйону "Схід" і повністю керував діями Ходаковського О. С.", - йдеться в тексті опублікованих документів «силових структур ДНР».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Українські “сонячні жалюзі” готуються до підкорення ринків Європи та США

неділя, 19 листопад 2017, 0:04

Українські екологічні жалюзі було обрано для участі у hardware-акселераторі HAX. Ця ініціатива, яка працює вже з готовими рішеннями, профінансувала вже 600 стартапів. Участь у цій акселерації, дала змогу визначитися із тим, як масштабувати продукт для ...

"Почему одиозный бизнесмен Киван решил обидеться на СБУ", - Дмитро Тимчук

неділя, 19 листопад 2017, 0:00

Нардеп повідомив, що СБУ в результаті обшуків в офісах "сирійського забудовника" знайшла багато цікавих речей... "Одиозный одесский бизнесмен Аднан Киван, глава компании "Кадорр Груп", именуемый в Одессе «сирийским застройщиком» и обвиняемый нашими пра...