Акули, що чубились біля берегу Флориди, зібрали аншлаг (відео)

​Стефані Стівенс Едкок, що відпочивала на пляжі, опублікувала в Facebook фотографії та відео інциденту. За її словами, до берега підпливли сім акул.

СкріншотРоззяви стовпилися біля пари акул, що зчепилися на мілководді. Риби плавали в океані на відстані не більше 60 сантиметрів від берега. Приблизно через 10 хвилин вони попливли, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На думку рятувальника, який чергував на пляжі, переполох викликали або тупорилі, або рифові акули. Тупорилі акули виростають до 3,5-4 метрів завдовжки. Вони дуже агресивні і становлять небезпеку для людини.

Карибські рифові акули (Carcharhinus perezii) бувають до 3 метрів в довжину і не становлять серйозної загрози для людей, якщо їх не провокують.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дорогие мальчики и девочки – нас, простите еще раз, разводят. Зачем Коломойскому выпотрошенный до копеечки Приватбанк?" - Сазонов

вівторок, 7 квітень 2020, 12:45

Чи не відволікають увагу українців від чогось більш важливого? "Потом вам даже дадут победить, враг торжественно капитулирует. И вы с большим опозданием вдруг обнаружите, что победителя обокрали самым бессовестным образом. Да и была ли в таком случае в...

"​Аттракцион невиданной жадности": Сусіди Сергія Тігіпка поскаржились на політика, який вирішив "перевезти дорогу" (фото)

вівторок, 7 квітень 2020, 12:15

Однозначно небідна людина вирішила під час переїзду... зняти плитку із дороги, якою користувалися вже кілька років. "Вчера, чтобы жители Стежек не ездили по асфальтированной дороге по ул Лесная, охрана Тигипка охраняющая его очередную "тещу" целый день...