Альпака у Київському зоопарку побрався (фото)

​Свято в холостяцькій оселі.

Фото з офіційної сторінки зоопарку у Фейсбук з посиланням на Нескучные новости повыдомляють, що чорнобривий парубок-альпака давно мріяв про жіноче товариство. Але він навіть і уві сні не міг уявити, що на заручини приїде аж три рудих красуні!

«Дівчата» швидко знайшли спільну мову із нашим Аль Пачіно, і тепер у зоопарку створилась нова щаслива сім’я, кажуть у зоопарку.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...