"Американці послали Росії дуже чіткі сигнали, і не тільки у вигляді "томагавків" по Сирії" - екс-віце-прем'єр про те, що насправді сказав про Україну Тіллерсон

Щодо візиту Тіллерсона в Москву, то ми почули те, що нам хотіли сказати. Жодним чином його не можна інтерпретувати, що за нашими спинами, як люблять говорити українські "зрадофіли", нас обміняли на Сирію чи ще на щось. Ніяких обмінів не буде.

Рекс Тіллерсон. Фото:http://rus.delfi.ee/d

"Щодо нібито висловлювання держсекретаря США про буцімто неважливість України для Америки. У нас немає жодних підстав вважати, що це було саме висловлювання Тіллерсона". На цьому наголошує у своєму блозі на Новому часі колишній віце-прем'єр-міністр України з питань європейської інтеграції Олег Рибачук, зазначають Патріоти України, і продовжує:

Це варіації на тему коментарів міністра закордонних справ Франції Жан-Марка Еро, і це зовсім інші речі.

Якщо ми хочемо знати позицію США, то там уже пішло роз'яснення й устами Держдепартаменту, і Валерій Чалий, наш посол у Штатах, це спростовував. Тому треба бути дуже обережним, адже в нас розголос отримала саме інтерпретація французького міністра закордонних справ, відомого своєю специфічною позицією. Крім того, слід пам'ятати, що у Франції зараз ідуть вибори, та наскільки сильний там російський вплив.

Держдепартамент уже неодноразово прокоментував свою позицію вустами і держсекретаря, і американського представника в ООН, і прес-секретарів Білого дому.

Навіть якщо коментувати цю інтерпретацію від Еро, то одразу виникає дуже дивне логічне протиріччя. З одного боку йде пасаж: "Якого дідька американські виборці мають перейматися Україною?" З іншого: "Для США надзвичайно важливо мати стабільну, демократичну Європу". Тут у нас наступає розрив шаблону, тому що мати стабільну і демократичну Європу неможливо, не маючи позиції й політики щодо війни Росії з Україною. Це абсолютно взаємовиключні речі.

Американці послали Росії дуже чіткі сигнали, і не тільки у вигляді "томагавків" по Сирії, і не тільки у вигляді коментарів щодо Кореї. Зрозуміло, що нова адміністрація Трампа має виконувати основну обіцянку й робити Америку великою. Вони дуже критикували попередню адміністрацію за нерішучість, говорили, що саме завдяки цій нерішучості Росія нахабно анексувала Крим.

Вони все це наговорили, і тепер їм необхідно демонструвати успішність нової адміністрації у світовій політиці. Щодо візиту Тіллерсона в Москву, то ми почули те, що нам хотіли сказати. Жодним чином його не можна інтерпретувати, що за нашими спинами, як люблять говорити українські "зрадофіли", нас обміняли на Сирію чи ще на щось.

Ніяких обмінів не буде. Є досить жорстка позиція: "Покращення стосунків між Сполученими Штатами та Росією не може бути без звільнення Путіним Криму та припинення військового втручання на Східній Україні".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Рудимент совка чи звичайний ідіотизм?": Блогерка про добровільно-примусові "зразкові" зачіски для хлопчиків-школярів

субота, 20 січень 2018, 0:21

Дітям не тільки розповідали, що їм потрібно підстригтися і соромили їх, але й казали хлопчикам, що вони "схожі на дівчаток". "Рудимент совка чи звичайний ідіотизм?", - вирішила запитати в друзів та усіх небайдужих користувачка соцмережі "Фейсбук" Роза ...

Підтримуєш - тисни "лайк": У Київраді пропонують назвати вулицю на честь героя Ічкерії у визвольній війні з російським імперіалізмом

субота, 20 січень 2018, 0:08

​Один з депутатів Київради запропонував перейменувати вулицю Іскрівська в Солом'янському районі на честь першого президента Чеченської Республіки Ічкерія. Один з депутатів Київради запропонував перейменувати вулицю Іскрівська в Солом'янському районі на...