"Апостол Диявола": VIP-молитва за тисячу доларів і можна стати... партнером бога

Кожні кілька років в Україні вибухає чергова релігійна "правда": Свідки Єгови, Сандей Аделаджа, а нині на піці популярності Володимир Мунтян. 13-й апостол. Чудотворець і цілитель. Шахрай, мільйонер, гіпнотизер, брехун, хто він?

Володимир Мунтян / Фото: ТСН

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на 24 Канал. Закон України "Про свободу совісті та релігійні організації" гарантує кожному право вірити у що завгодно, як завгодно і з ким завгодно. І кожен може обрати для себе свій духовний шлях.Проте далеко не кожен, хто вважає себе "провідником" до бога, хоче допомогти. І кожні кілька років в Україні вибухає чергова релігійна "правда": Свідки Єгови, Сандей Аделаджа, а нині на піці популярності Володимир Мунтян. 13-й апостол. Чудотворець і цілитель. Шахрай, мільйонер, гіпнотизер, брехун, як пишуть ЗМІ. І прекрасний оратор з "просвітленим" лицем.Ще кілька років тому, влітку, я проїжджала повз величезну будівлю з написом "Відродження" недалеко від метро Лівобережна. Звідти висипали люди у синіх футболках із жовтим прінтом назви "духовного центру". Усміхалися, перешіптувалися. Їхні обличчя були осяяні знанням певної істини, яку іншим простим смертним пізнати не дано.

Оскільки сект у нас вистачає, я не дуже закцентувалася на цьому "Відродженні", але за ці кілька років організація розрослася настільки, що її вже важко не помітити. У них навіть свій ТБ-канал і 300 тисяч постійних глядачів, не кажучи про величезну кількість парафіян в Україні та інших країнах колишнього СНГ. А у самого Мунтяна заміський комплекс з басейном, Ferrary і 10 відсиджених у колонії років. Знаєте, за що сидів? За крадіжку і шахрайство.

Нещодавно в столичному Палаці Спорту центр "Відродження" провів захід під назвою "Молитва за здоров'я". Зала була забита вщент! Це значить тільки одне: у нас криза. Але криза в економіці не настільки страшна як духовна. Зневірені і налякані українці готові віддавати гроші за право бути серед "однодумців" і вірити, що їх зцілять, а життя стане казковим. А віддавати гроші для "Відродження" – першочергова справа. Кожен може віддати десятину. Окрім цього можна стати... партнером бога. Це якщо більше віддати. Наприклад, якщо 1000 доларів — Мунтян за тебе особисто помолиться. VIP-клієнт і в секті VIP-клієнт.

Перше питання, яке виникає після відео з Палацу Спорту, — невже у нас не заборонені секти? А ні. Є згаданий вище Закон України "Про свободу совісті та релігійні організації". У 2010 році було кілька спроб внесення змін та доповнень до нього, де б тоталітарні релігійні секти ставали забороненими, але всі законопроекти були піддані критиці з боку експертів та різних церков. Чому? Обмеження релігійної свободи. Але все ж один законопроект був сформований і навіть поданий до Верховної Ради. Відкликали. Більше спроб боротися з сектами на державному рівні не було.

Зате у нас з 2007-го року є "Заборона проведення розрахованих на масову аудиторію лікувальних сеансів з використанням гіпнозу". Але чомусь "Відродження" продовжує відкрито цим займатися. Варто подивитися відео з його "сеансами", щоб побачити ті самі прийомчики з 1990-х, якими вправно користувались Чумак і Кашпіровський. Та вони хоча б вищі сили туди не приплітали.

Колишні парафіяни "Відродження" розповідають, що самі не знають, чому віддавали гроші. Відчували таку потребу, не могли й не хотіли інакше. Придивіться до тих, хто поряд. Їх не врятує Мунтян. Ні за які гроші. Але кожен із нас хоча б добрим словом може допомогти ближньому. А це найкращий спосіб зростати духовно.

Автор: Ольга Бродська
Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. На Путіна тиснуть? - З'явилося пояснення різкої зміни курсу Кремля

середа, 29 січень 2020, 18:30

Внесення правок до Конституції Росії і підготовка до так званого транзиту влади свідчить про те, що на президента РФ Володимира Путіна, швидше за все, почали чинити тиск. Таку думку у своєму блозі висловив ексрадник господаря Кремля Андрій Ілларіонов, ...

Хіти тижня. "Росія відправляє в Україну непотріб, а у нас воюють найкращі хлопці", - генерал Мікац (фото, відео)

середа, 29 січень 2020, 16:00

Бої за донецький аеропорт стали символом незламності і бойового духу українського війська, а захисники терміналів отримали прізвисько "кіборги". Оборона Донецького аеропорту від окупаційних сил РФ і проросійських збройних угруповань тривала з 26 травня...