Бабця підкорює пілон (відео)

Коли чогось дуже хочеться, роки не стануть на заваді.

Фото: gogetnews.info

З віком фізичні можливості тіла природним чином помітно зменшуються. Через це люди поважного віку більше вразливі для травм. З цієї причини вони часто вимушені відмовлятись від улюблених колись вправ. Проте одна жінка довела, що пристрасне бажання може стати сильнішим за роки, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Коли сімдесятирічна конкурсантка італійського талант-шоу «Italy’s Got Talent» піднялась на сцену, члени журі та глядачі очікували від неї пісні чи якогось іншого більш спокійного номеру. Але італійка японського походження Томоко пообіцяла всіх вразити. І це їй вдалося!

Вже на початку виступу присутні завмерли на місцях, відкривши рота. А в кінці номеру шаленій бабульці увесь зал аплодував стоячи!

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Казус Івана Брюховецького, або Чи отримає Росія проросійського президента України?" - Кралюк

понеділок, 18 лютий 2019, 1:00

Нинішня передвиборна кампанія є непростою. Як і непростими, ймовірно, будуть президентські вибори... "Зараз уже багато маємо чорного піару. І одним із головних його «фішок» є звинувачення тих чи інших кандидатів у проросійських симпатіях чи навіть у то...

"ФСБ арестовала крупного американского инвестора: кому и зачем это понадобилось", - Слава Рабінович

понеділок, 18 лютий 2019, 0:32

Справа Майкла Калві і його партнерів по Baring Vostok буде довгою і, швидше за все, дуже сумною. "Итак, Майкл Калви, его партнёры и топ-менеджеры фонда прямых инвестиций Baring Vostok официально арестованы (б) Басманным судом (имя нарицательное как мин...