"Бацька" радить чиновникам не цуратись сталінських методів

​Таку пораду отримав від президента директор Інституту льону НАН Білорусі Іван Голуб.

Напередодні Лукашенко відвідав республіканське виробниче унітарне підприємство «Устьє», яке займається виробництвом льону. Він заявив, що не задоволений роботою у цій сфері сільського господарства, передають Патріоти України.

Лукашенко акцентував увагу на необхідності виробити у Білорусі чітку систему підготовки кадрів у льонарській галузі та контролю за якістю робіт на всіх етапах. Він упевнений, що виробництво льону буде давати прибуток.

«Ти повинен керувати сталінськими методами. Сказав - зробили», - сказав Лукашенко директору Інституту льону НАН Івану Голубу.

У відповідь Голуб заявив, що рентабельність виробництва льону доходить до 70%, Лукашенко зазначив, що «у кращі часи нафта таку рентабельність давала».

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Запах чувствуется аж в венгерских поселках!": Злий Одесит розповів про фейк на угорському ТБ про трупи бійців ЗСУ на Закарпатті

середа, 8 лютий 2023, 12:14

"Российская ИПСО про “колоссальные” потери ВСУ, после неудачи с продажным трампистом полковником Макрегором и распространение аналогичного фейка через жёлтопрессное турецкое издание продолжает свою жизнь в венгерском информационном пространстве, что и ...

Фініш близько: У РФ заявили про рекордний дефолт. Санкції практично знищили російську економіку, - Казанський (відео)

середа, 8 лютий 2023, 10:26

Попри твердження кремлівської верхівки про те, що західні санкції не працюють і ворогам не вдасться задушити економіку Росії, здається, все вийшло навпаки. "Дірка в російському бюджеті встановили рекорд з 1998 року" – з таким заголовком вийшла стаття у...