"Бесплатные материалы на стендах расскажут о том, как велик русский народ, помогут забеременеть, снимут порчу и помогут с путевками фирмы "Байкальские туры", - журналіст про консульство України в Гамбурзі

Працівникам консульства чомусь не здалося, що такі матеріали були би більш доречними у російському посольстві.

У консульстві пропонують читати російську газету. Фото: соцмережі.

"Не знаю, является ли антисемитом консул Украины в Гамбурге, но починить ксерокс этому деятелю уже шестой месяц мешают, очевидно, именно «жиды и моксели», или как там он, по сообщениям в прессе, выразился?", - написав журналіст Олексій Бобровников на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

«Если в ксероксе нет краски, виноваты ....» (рифму можете подобрать сами). Неработающий ксерокс в Гамбурге — это все-равно, что тухлая рыба на привозе. Надо быть редкостным асом своего дела.

Еще немножко об украинском консульстве в Гамбурге. Там вам бесплатные материалы на стендах расскажут о том, как велик русский народ, помогут забеременеть (по записи, я полагаю), снимут порчу, плюс немного насадят скреп трезвости среди жен и помогут с путевками фирмы «Байкальские туры» (Baikal-reisen).

Не благодарите. Все бесплатно. А что, люди-то интересуются. В очереди скучно, может почерпнут чего-то нового.

Мое любимое, конечно, про «пьющих женщин» и рецепты блинов «услада». Все, короче, посконно и домотканно в украинском консульстве".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Буде більше ДТП? - Автомобілістам в Україні готують неприємний сюрприз

п’ятниця, 21 вересень 2018, 9:55

В Україні з 1 вересня 2018 року дозволили звужувати смуги руху на дорогах. У свою чергу соцмережі дивуються: як автобус шириною 2,9 метра може їхати по смузі шириною 3 метри?! Та й легковий автомобіль не проїде, враховуючи, що йому потрібен хоч якийсь ...

"***обандеровской ракетой повержен в прах российских Ил": Росіян розлютив саркастичний вірш про ганьбу в Сирії

п’ятниця, 21 вересень 2018, 9:47

Поет Олексій Цвєтков, який утік із Росії у США, написав іронічний вірш про збитий літак "Іл-29" у Сирії. Його показав у своєму Twitter письменник Захар Прилепин, який до недавнього часу воював за терористів "ДНР" на Донбасі, передають Патріоти України....