
У Росії вже ходять чутки, що масове знесення кіосків в Москві, яке викликало хвилю громадського обурення, стало наслідком "підступних дій" США. Про це заявив російський журналіст Микола Сванідзе в інтерв'ю сайту Ехо Москви, передають Патріоти України.
"Это нарушение привычных представлений людей о своем праве. О своих правах. Просто пришли и сломали, как в Чиполлино... Самое смешное, я это уже обнаружил, что пущена такая пенка, что за этим стоит Барак Обама… Объясняю. Потому что Барак Обама собирается напасть на нашу страну, подвергнуть нас ядерной бомбардировке. Прятаться где? Прятаться-то в метро. А входы в метро загромождены всеми этими ларешниками", - пояснив журналіст.
"Поэтому это надо сломать, очистить входы в метро, и если Барак Обама подвергнет нас ядерной бомбардировке, мы организованно, спокойно спускаемся в метро, там отсиживаемся. Все в порядке", - додав Сванідзе. "Потому что невозможно, людям психологически очень сложно подозревать, что это свои над ними издеваются. Поэтому, конечно, им проще сказать, что это Барак Обама. Ну естественно", - резюмував журналіст.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...