"Были слезы и крики в открытое окно: "Хватит, успокойтесь", - волонтер з Маріуполя розповіла про реакцію своїх дітей на новорічні феєрверки

Після обстрілу пройшло майже три роки, але для того, щоб трохи заспокоїти дітей, знадобилося дві години.

Діти і досі не можуть забути жахи війни. Фото: соцмережі.

Діти, які пережили обстріли на Донбасі, під час новорічних феєрверків на мирній території пережили панічний жах. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила волонтер Лілія Українська з Маріуполя, передають Патріоти України.

«Я понимаю, что это моя личная проблема. Проблема нашей семьи. Дети, которые перенесли обстрел и знают, что такое война. На фото — реакция на фейерверки. На часах 00:31 -1 января. Были ещё и слезы и крики в открытое окно: «Хватит, успокойтесь». Вот такой сумбур вместе с радостью и подарками», — зазначила вона.

За її словами, після обстрілу пройшло майже три роки, але для того, щоб трохи заспокоїти дітей, знадобилося дві години. «Тридцать пять раз пришлось сказать, что это всего лишь фейерверк, и нам ничего не угрожает. Они все понимают, но все равно ложатся на пол при звуках, похожих на взрыв», — пише волонтерка.

.За її словами, канонада феєрверків тривала в Києві до ранку. «Кто-то писал пост, какое это счастье — смотреть на салют в праздник. Для меня счастье — когда дети не будут знать, что такое война! Под непрекращающуюся канонаду до утра было ощущение, что это только наша проблема и таких же контуженых, как мы. Людей, которых коснулась война. Война, которая не закончилась», — резюмувала вона.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Просто адский конвейер. Приезжаешь из морга, ложишься на кровать, а тебя будят через две минуты - опять кого-то привезли", - дівчина-лейтенант ЗСУ про найстрашніше на Донбасі (фото)

субота, 15 грудень 2018, 21:30

26-річна Вікторія Дворецька в найстрашніший період війни займалася «двохсотими»: збирала останки по полях, проводила упізнання тіл, дзвонила матерям і дружинам загиблих ... "Принципиальности ее научил отец — опытный работник милиции, который бросил слу...

Православна церква України: Митрополит Київський і всієї України Єпіфаній розповів, чим займеться Філарет (відео)

субота, 15 грудень 2018, 21:28

Патріарх Київський і Всієї Руси-України Філарет продовжить допомагати у розвитку єдиної помісної православної церкви в Україні. "Ми повинні висловити подяку його святості святішому патріарху Філарету, який який зробив такий рішучий крок для надання та ...