Бойовики на Донбасі: "Виховальний момент" (відео)

У окупованій Макіівці терористи "виховують" місцевих за допомогою вогнепальної зброї та нецензурщини.

Як повідомляють "Патріоти України", мешканець окупованої Макіївки виклав у Мережу запис з мобільного телефону, з якого можна зрозуміти, що п'яні бойовики «ДНР» «виховують» громадян, застосовуючи вогнепальну зброю та ненормативну лексику.

На мікрорайоні Західна чули пізно увечері постріли, крики і звуки бійки. Там п'яний озброєний бойовик бив на вулиці якогось чоловіка, а якась жінка поряд голосно кричала і слізно прохала його зупинитися. На записі чутні постріл, мат і погрози відправити до окопів.На записи слышны звуки выстрела, мат и угрозы отправить в окопы.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Сейчас Луганском распространяется новость, что переворота на самом деле не было", - блогер

субота, 20 січень 2018, 11:15

Життя на окупованих територіях тільки погіршується. "Думаю, я могла бы быть одним из поклонников труда идеологов "республики", потому что слоганы, украшающие местные бигборды, впечатляют и сражают сразу и наповал", - пише у своєму блозі на "24 каналі" ...

"Рожденные ползать, летать не могут. Аминь!": Злий Одесит про черговий провал російського авіапрому

субота, 20 січень 2018, 8:56

Санкційний тиск і брак хороших спеціалістів дають про себе знати. "Буквально неделю назад я писал о том, что надежда всея российского авиапрома МС-21, который хотели запустить в серию в 2017 году, переносится на 2019-й и может попасть под действие ново...