Бойовики на Донбасі: "Виховальний момент" (відео)

У окупованій Макіівці терористи "виховують" місцевих за допомогою вогнепальної зброї та нецензурщини.

Як повідомляють "Патріоти України", мешканець окупованої Макіївки виклав у Мережу запис з мобільного телефону, з якого можна зрозуміти, що п'яні бойовики «ДНР» «виховують» громадян, застосовуючи вогнепальну зброю та ненормативну лексику.

На мікрорайоні Західна чули пізно увечері постріли, крики і звуки бійки. Там п'яний озброєний бойовик бив на вулиці якогось чоловіка, а якась жінка поряд голосно кричала і слізно прохала його зупинитися. На записі чутні постріл, мат і погрози відправити до окопів.На записи слышны звуки выстрела, мат и угрозы отправить в окопы.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Милявская относится к искусству точно так же, как и свинья к куче апельсинов", - Анти-Колорадос

неділя, 23 квітень 2017, 20:35

Найбільш бридке в цій ситуації те, що такі "артисти" займають собою чужу нішу, а тому замість дійсно мудрих і потрібних речей, які можуть видати гідні люди, слухають клоунів, шоуменів і іншу сумнівну публіку. "Но в свое время она выехала из Украины в Р...

Вітаємо! Сьогодні уродини у однієї з найвродливіших тенісисток світу (фото)

неділя, 23 квітень 2017, 20:30

23 квітня свій 34-й день народження відзначає одна з найвідоміших тенісисток у світі - Даниела Хантухова.