Олексія Бідусенка вже передано правоохоронним органам.

Розвідники 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» і тактичної групи «Моспине» впіймали колишнього офіцера ЗСУ Олексія Бідусенка, який перейшов у 2017 році на сторону бойовиків «ЛДНР», передають Патріоти України 21 серпня 2020 року.
Так, на сторінці 93-ій ОМБр в соцмережі "Фейсбук" повідомляється: "Старший лейтенант Бідусенко з самого початку справляв враження боягузливої невпевненої людини. Через це йому доручили займатися підготовкою нагородних листів - справу, що не потребує роботи з секретними документами. Сам факт його втечі не викликав особливого здивування. Більш цікавим ми вважали відслідкувати, що буде далі, коли людина переходить до ворога та пропонує свої послуги в якості офіцера управління нашої бригади.
Проте рівень компетенції Бідусенка розчарував керівництво окупаційних сил. Спочатку його намагалися використати, проте потім викинули, як ганчірку на смітник. Але за зраду завжди доведеться відповідати. Перед Богом, перед Законом, перед людьми. Так буде і на цей раз", - зазначив командир бригади "Холодний Яр" полковник Владислав Клочков.
Олексія Бідусенка передано правоохоронним органам. Після завершення слідчих дій, він предстане перед українським судом.


Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...