Брюсселю простіше прийняти нову активну роль США. Вашингтон загнав Європу в кут, - Горбулін

Абстрактні заяви про те, що "цінності для нас важливіше за гроші" європейським країнам доведеться підтверджувати діями.

Володимир Горбулін. Фото:uifuture.org

Підписання американським президентом Дональдом Трампом Акту про протидію супротивникам Америки через санкції (Countering america's Adversaries Through Sanctions Act) справило значний вплив на світову політику. Про це пише радник президента України Володимир Горбулін у своїй статті для видання Дзеркало тижня, передають Патріоти України.

За його словами, абстрактні заяви про те, що "цінності для нас важливіше за гроші" європейським країнам доведеться підтверджувати діями.

Горбулін заявив, що відмова США у повній мірі рахуватися з позицією країн Євросоюзу злить європейських лідерів, але вони нічого не можуть вдіяти з цим, оскільки "дуже травматичними будуть зміни в зовнішній і внутрішній політиці".

"Складається ситуація, коли Брюсселю простіше прийняти нову активну роль США, ніж пропонувати свій підхід. Хоча б тому, що свого підходу (крім абстрактного "давайте жити дружно!") у Брюсселя, а разом з ним — у Берліна та Парижа, не спостерігається", - зазначив Горбулін.

Він додав, що ЄС зараз більше сконцентрований на собі і на тому, як йому існувати далі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Всі бояться таких привітань": Пригожин отримав від Путіна "чорну мітку" за Бахмут, його приберуть, - експерт

неділя, 28 травень 2023, 10:44

Лідер РФ Володимир Путін видав засновнику ПВК "Вагнер" Євгену Пригожину "чорну мітку" за Бахмут в рамках свого привітання 21 травня, яке опублікувала прес-служба Кремля у зв'язку з "захопленням" міста, яким напередодні похвалилися найманці, передають П...

Резерви агресора тануть: Росія підсилює фланги Бахмута десантниками, - ISW

неділя, 28 травень 2023, 7:05

Військове керівництво заради порятунку своїх позицій у Бахмуті, послаблює інші напрямки, напередодні українського Контрнаступу. Росіяни стягують в Бахмут бойовиків з так званої «ДНР», а на фланги перекидають десантників з лінії Сватове-Кремінна . Мін...