Брюсселю простіше прийняти нову активну роль США. Вашингтон загнав Європу в кут, - Горбулін

Абстрактні заяви про те, що "цінності для нас важливіше за гроші" європейським країнам доведеться підтверджувати діями.

Володимир Горбулін. Фото:uifuture.org

Підписання американським президентом Дональдом Трампом Акту про протидію супротивникам Америки через санкції (Countering america's Adversaries Through Sanctions Act) справило значний вплив на світову політику. Про це пише радник президента України Володимир Горбулін у своїй статті для видання Дзеркало тижня, передають Патріоти України.

За його словами, абстрактні заяви про те, що "цінності для нас важливіше за гроші" європейським країнам доведеться підтверджувати діями.

Горбулін заявив, що відмова США у повній мірі рахуватися з позицією країн Євросоюзу злить європейських лідерів, але вони нічого не можуть вдіяти з цим, оскільки "дуже травматичними будуть зміни в зовнішній і внутрішній політиці".

"Складається ситуація, коли Брюсселю простіше прийняти нову активну роль США, ніж пропонувати свій підхід. Хоча б тому, що свого підходу (крім абстрактного "давайте жити дружно!") у Брюсселя, а разом з ним — у Берліна та Парижа, не спостерігається", - зазначив Горбулін.

Він додав, що ЄС зараз більше сконцентрований на собі і на тому, як йому існувати далі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"МО РФ замість того, щоб проголосити "правдою" в якості причини втечі зі Зміїного якийсь "тактичний відступ", взяло й ляпнуло якусь маячню про "справжні причини задимлення", - Голобуцький

субота, 2 липень 2022, 0:00

"В Міноборони Росії заплутались у власній брехні і провтиках, поки намагались пояснити втечу зі Зміїного. Оголосили "фейком" те, що окупанти не витримали атак ЗСУ. Але при тому не змогли добудувати банальний логічний ланцюг з двох ланок", - пише політт...