Чаруючі Антоніни на Хмельниччині: Чому варто відвідати це старовинне містечко (відео)

​В ньому є багато цікавинок – від аскетичного середньовіччя до маєтків 19 сторіччя.

Хмельниччина багата давніми замками та маєтками колишніх магнатів, передають Патріоти України.

Приваблюють туристів не стільки зручностями проживання, як легендами та історіями про життя колишніх вельмож, спорудженням вигадливих будівель та їхніх трагічних зникнень.

Чого тільки вартує маршрут від замку князя Острозького до села Антоніни, з парком у 20 гектарів та понад 30 архітектурними пам’ятками.

«Одразу видно така атмосфера, дуже цікава. Правда трошки стан занедбаний, але є хороший туристичний потенціал. Є дуже великий потенціал в цих пам’ятках», – каже турист Олег Органістий.

Користь давніх будівель для бюджету села уже відчули в громаді. Зараз туристів приймають в оселях та оздоровчому таборі.

Проживання в Антонінах досить бюджетне: 45 гривень за добу. За екскурсії багато платити не доводиться: за 100 гривень можна побачити усі принади.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Запах чувствуется аж в венгерских поселках!": Злий Одесит розповів про фейк на угорському ТБ про трупи бійців ЗСУ на Закарпатті

середа, 8 лютий 2023, 12:14

"Российская ИПСО про “колоссальные” потери ВСУ, после неудачи с продажным трампистом полковником Макрегором и распространение аналогичного фейка через жёлтопрессное турецкое издание продолжает свою жизнь в венгерском информационном пространстве, что и ...

Фініш близько: У РФ заявили про рекордний дефолт. Санкції практично знищили російську економіку, - Казанський (відео)

середа, 8 лютий 2023, 10:26

Попри твердження кремлівської верхівки про те, що західні санкції не працюють і ворогам не вдасться задушити економіку Росії, здається, все вийшло навпаки. "Дірка в російському бюджеті встановили рекорд з 1998 року" – з таким заголовком вийшла стаття у...