За даними Міжнародної організації праці з посиланням на офіційні статистичні органи країн, заробітна плата українця у 2015 році більше ніж в 4 рази була нижчою за китайця. Китаєць у 2015 році в середньому заробляв 20330 грн. на місяць, у той час як українець - 4195 грн. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє директор Української асоціації постачальників торгівельних мереж Олексій Дорошенко, інформують Патріоти України.
Він констатував, що до заробітної плати міжнародний орган включає усі виплати працівнику, а саме заробітню плату, надбавки та премії. У 2016 році ця прірва лише збільшилась.
«Лише у січні цього порівняно з груднем минулого середня зарплата впала у нас на 7%. Темпи падіння середньої зарплати в Україні у 2014-2015 роках є найбільшими у світі, і порівняно з іншими є безпрецедентними. Падіння за міжнародною методикою становило 27%. Понад з нами є лише Ямайка з 9% падіння за два роки і Росія з 7%. Чи є реальний план Уряду щодо подолання глибокої рецесії?», - підкреслив Дорошенко.Експерт також зазначив, що Україна продовжує знижуватись у рейтингу глобальної конкурентоспроможності, якій складається Світовим економічним форумом.
«У 2015-2016 роках ми посіли 79 місце у світі, між Гватемалою та Таджикистаном. У 2016-2017 роках ми вже на 85 місці, пропустивши вже вперед і Намібію. І це у той час, коли Росія показала прогрес у рейтингу. Тобто причина не у війні, про яку нам часто говорять, а у тому, що ми згорнули усі реформи та з крейсерською швидкістю рухаємось назад у минуле. Якого ще олігарха штучно зроблять за наші кошти?
У квітні виповнюється рік прем'єрства Володимира Гройсмана. Час підбивати економічні підсумки», - підсумував Дорошенко.
Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...