"Через год-другой в Алушту вообще никто не захочет приезжать": Російські туристи обурені кількістю безхатченків у Криму

Росіяни впевнені, що в подібному безладі, звичайно, винні самі кримчани, а не нова окупаційна влада та "покращення", які вона принесла.

"Приехали в Алушту с целью отдохнуть душой и телом, но погода чего-то не заладилась. Собственно не об этом речь. Хотелось бы полюбопытствовать, в городе, кто-либо занимается бездомными и психически больными людьми?" - обурюється в ЖЖ російська блогерка amina-kamilova, передають Патріоти України, та продовжує:

"Я такого количества бездомных ещё нигде не видела, как в Алуште! Но то, что сегодня моя дочь мягко говоря получила психологическую травму, для меня это последняя капля, поэтому пишу сюда! Шла сегодня с дочерью недалеко от автовокзала и наблюдаю картину, как молодой человек, лет 30 максимум странно одетый, замурзанный весь держится за бордюр и шатается.

При всём этом он был без штанов и без трусов. Я сначала подумала, что он решил опорожнится. Но нет. Я задала ему вопрос, всё ли у него в порядке и почему Вы без штанов? Молча одел штаны и ушёл. Если честно было очень страшно. До сих пор под впечатлением!"

Інші російські туристи також виявилися не у захваті від відпочинку на анексованому півострові:

Раньше бомжами занималась милиция, собирала их, в медвытрезвители отмывали, стригли, откатывали пальцы, и распределяли кого в больницу, кого в интернат, кого на 15 суток. А теперь не кому, на бомжей денег не выделяют полиции.

svetlana-froltsova

В Алуште никогда порядка не будет,Вот именно, потому что алуштинцам наплевать на свой город. Каждый год они ждут отдыхающих и думают как бы побольше срубить денег за сезон! А бомжи - это так, мелочь!Такой вопрос им не интересен, его должны решать те, кто приехал в этот славный город. Через год-другой в Алушту вообще не захочется приезжать. Все к этому идет!

kuzma-koshkin

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Доки грім не вдарить, селянин не перехреститься. А з 2014 року грім вдарив не дуже сильно. Захоплення Криму та частини Донбасу населення не вважало за велике лихо", - блогер-одесит

субота, 20 серпень 2022, 0:32

"Наразі дуже модно міркувати що до попередження про війну. Чи добре, що американці почали з осені минулого року, а ми, не піддаючись паніці, тримали курс гривні на замку? Що краще, провести мобілізацію напередодні вторгнення, чи після ранку 24 лютого?...

Більше військових підприємств України за кордоном – більше "бавовни" в росії, – волонтер

субота, 20 серпень 2022, 0:00

Україна має вже зараз вживати заходів для відродження та розвитку вітчизняного військово-промислового комплексу. . Зокрема, створювати підприємства за кордоном разом з країнами ЄС та локалізувати виробництва натівської зброї. Про це заявив керівник Во...