Чергова "реформа" по-українськи: Як працюватимуть чиновники із зарплатою до 70 тисяч на місяць, - експерт

Політолог ставить риторичне питання, чому міністерства працювали більше року і досі не знають, чим займатися.

Будівля Кабміну. Ілюстрація:mpe.kmu.gov.ua

Покращити роботу українського уряду можна, якщо залучати науковців та громадські організації. А нові посадовці в Кабміні із зарплатою до 70 тисяч гривень на місяць цього не зроблять. Про це Gazeta.ua розповів політолог Віталій Бала, передають Патріоти України.

Експерт прокоментував створення в Кабміні нових підрозділів – директоратів.

"У нашій країні, чим більше щось звітують і запроваджують, тим менше працюють. В Україні є громадські організації, які займаються темою реформ у різних сферах, починаючи із зовнішньої політики та закінчуючи боротьбою з корупцією.

Є і фахові державні інститути, де працюють реальні вчені. Чому не залучають їх? Незрозуміло, навіщо ще більше роздувати штат Кабміну. Не ясно, що ці люди робитимуть і звідки їх наберуть".

"В 1991 році міністерств і чиновників було менше. Тоді працювали ефективніше. Коли з'явилися комп'ютери, збільшувати кількість людей стало нелогічно. Не зрозуміло, чому міністерства працювали більше року і досі не знають, чим займатися. Тоді чим вони були зайняті цілий рік".

Як стало відомо, Кабінет міністрів створює нові підрозділи – директорати. Їх керівники отримуватимуть 70 тис. грн на місяць. Крім того, уряд тимчасово збільшив чисельність співробітників 10 міністерств на 748 осіб та секретаріату уряду на 180 осіб для набору фахівців із питань реформ. Відповідне рішення Кабмін ухвалив на засіданні 18 серпня.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Чим перед мною завинив Карл Маркс", - Горобець

вівторок, 19 лютий 2019, 19:24

З блокнота письменника. В одне з перших своїх відряджень у якості власкора газети «Сільські вісті» відправився я до Нової Ушиці, району на півдні Хмельницької області. Тієї пори, з літа 1981 року, в завершальну стадію вступала величезна операція тодішн...

"Генерал Картаполов заявил, что в Сирии происходит ни что иное, как продолжение войны "за ясли Господни", - російський журналіст

вівторок, 19 лютий 2019, 19:15

Організатори «Сирійського перелому» також щосили намагаються продемонструвати певний зв'язок між своїми заходами і Великою Вітчизняною війною. "Всего полгода прошло после назначения Андрея Картаполова начальником Главного военно-политического управлени...