Чергова "реформа" по-українськи: Як працюватимуть чиновники із зарплатою до 70 тисяч на місяць, - експерт

Політолог ставить риторичне питання, чому міністерства працювали більше року і досі не знають, чим займатися.

Будівля Кабміну. Ілюстрація:mpe.kmu.gov.ua

Покращити роботу українського уряду можна, якщо залучати науковців та громадські організації. А нові посадовці в Кабміні із зарплатою до 70 тисяч гривень на місяць цього не зроблять. Про це Gazeta.ua розповів політолог Віталій Бала, передають Патріоти України.

Експерт прокоментував створення в Кабміні нових підрозділів – директоратів.

"У нашій країні, чим більше щось звітують і запроваджують, тим менше працюють. В Україні є громадські організації, які займаються темою реформ у різних сферах, починаючи із зовнішньої політики та закінчуючи боротьбою з корупцією.

Є і фахові державні інститути, де працюють реальні вчені. Чому не залучають їх? Незрозуміло, навіщо ще більше роздувати штат Кабміну. Не ясно, що ці люди робитимуть і звідки їх наберуть".

"В 1991 році міністерств і чиновників було менше. Тоді працювали ефективніше. Коли з'явилися комп'ютери, збільшувати кількість людей стало нелогічно. Не зрозуміло, чому міністерства працювали більше року і досі не знають, чим займатися. Тоді чим вони були зайняті цілий рік".

Як стало відомо, Кабінет міністрів створює нові підрозділи – директорати. Їх керівники отримуватимуть 70 тис. грн на місяць. Крім того, уряд тимчасово збільшив чисельність співробітників 10 міністерств на 748 осіб та секретаріату уряду на 180 осіб для набору фахівців із питань реформ. Відповідне рішення Кабмін ухвалив на засіданні 18 серпня.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Господині на замітку: Чіпси в мікрохвильовці. ТОП-3 смакових варіанти

п’ятниця, 26 квітень 2019, 5:45

Чіпси - улюблена закуска багатьох з нас: чоловіки не уявляють, як без них пити пиво, а діти взагалі не можуть пройти повз них в магазині. Чіпси випадково придумав в XIX столітті американець Джордж Крам. З тих пір популярність чіпсів тільки зростає. Про...

"Война с Россией неизбежна", - Анти-Колорадос

п’ятниця, 26 квітень 2019, 0:19

Американські військові відштовхуються від ймовірності ведення прямого збройного конфлікту з РФ (в першу чергу), який триватиме не менше 180 днів. "Сейчас, прямо на глазах, меняется риторика военных в диалогах с конгрессом США по поводу сил и средств, н...