
"Ідея "спиляти" радянського герба зі щита "Батьківщини-Матері" скульптора Бородая – погана. Бо це комуністичний від підошв до кінчика меча монумент." - пише у своєму Facebook журналіст Вахтанг Кіпіані, передають Патріоти України.
І він не перестане ним бути, навіть якщо на щит помістити тризуб чи написати там увесь текст відомої харківської пісні про Путіна. Це профанація.
Уявіть, якби десь в Україні встояв пам'ятник Сталіну, то зараз його б не демонтували, а змінили б лише табличку – "якийсь мужик з Кавказу".
Фігура "Матері" є символом "перемоги радянського народу" у "Великій Вітчизняній війні". Оскільки народу такого вже нема і Радянський Союз був не тільки жертвою, але й агресором у тій війні, співучасником її початку, то треба йти до кінця, а не вішати калинові віночки на совєтську махіну.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...