Чи можна розцінювати вихід французької компанії ENGIE на український газовий ринок як успіх, - експерт

Дана компанія відома тісною співпрацею з "Газпромом", пише Соколовський.

Компанія ENGIE. Фото: соцмережі

Французька компанія ENGIE уклала контракт з українською компанією ПАТ «Укратрансгаз» (?) щодо поставок газу в Україну і зберігання його в українських ПСГ. З 1 січня цього року ця компанія імпортує газ в Україну через кордон з Польщею. Так пише експерт Богдан Соколовський, повідомляють Патріоти України з посиланням на lb.ua, цитуючи далі:

"З одного боку, прихід на ринок європейської компанії слід вважати успіхом. Зокрема, якщо за її прикладом прийдуть інші європейські компанії, які поставлятимуть нам газ неросійського походження.

З іншого боку, компанія ENGIE відома тісною співпрацею з «Газпромом». Про це, зокрема, свідчить конструктивна зустріч голови правління російського ПАТ «Газпром» Олексія Міллера з головою ради директорів французької компанії Engine (?) на 6-му Петербурзькому міжнародному газовому форумі 4-го жовтня 2016 року.

Крім цього, зважаючи на конфіденційність контракту, поставки газу в Україну з Польщі, яка наразі не є газовим експортером, змушують думати чи не йдеться про газ російського походження? Якщо ж згадана французька компанія постачає нам російський газ, то було б логічно знати за яких умов ці поставки в Україну припиняються або ж вчиняються інші непланові речі - хто сьогодні може гарантувати, що між російською та французькою компаніями нема спеціальної домовленості щодо України?

Отже, беручи до уваги згадане, вихід французької компанії ENGIE на український газовий ринок можна розцінювати як успіх чи прорив або ж як «троянського коня». Частково це питання можна було прояснити, вивчивши контракт між французькою та українською компаніями. Точніше - якби дізнатися про реалії відносин між згаданими щодо України. Але і те, й інше - малоймовірне".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

За який продукт переплачують українці

четвер, 27 січень 2022, 7:30

Маркетинговий хід вводить в оману покупців. Патріотам України стало відомо, що продукти, які містять у назві приставку "еко", не мають ніякого відношення до органічної продукції. Як пояснює виконавчий директор "Союзу споживачів України" Максим Несміяно...

Місія можлива: У космосі до 2024 року буде збудовано кіностудію та спортивну арену, - Space Entertainment Enterprise

четвер, 27 січень 2022, 7:10

Амбітні плани кінокомпанії Space Entertainment Enterprise. Повноцінний продакшн та спортивна арена в космосі до грудня 2024 року? Такі амбітні плани кінокомпанії Space Entertainment Enterprise (SSE), яка займалася продюсуванням нового фільму Тома Круза...