"Де представники коаліції? Річ не в молитовному сніданку, а у ставленні нардепів до своїх обов'язків. І висновки мають зробити виборці" - Береза

За словами парламентарія, щотижня можна спостерігати тенденцію скорочення кількості нардепів, присутніх на засіданнях у Верховній Раді.

Борислав Береза. Фото:АСН

Українські нардепи, які вирушили на молитовний сніданок із президентом США Дональдом Трампом, прагнуть поліпшити відносини з його адміністрацією. Про це заявив у коментарі виданню Гордон позафракційний народний депутат Борислав Береза, передають Патріоти України.

"Українські політики досить давно шукають будь-які можливості, щоб налагодити контакти з адміністрацією Трампа. Насправді, у нас дуже слабкі взаємини з Вашингтоном. І покращувати відносини з адміністрацією Трампа потрібно в усі можливі способи. Тому я не засуджую поїздки українських нардепів у США. Інша річ, що нардепи не ходять на роботу в п'ятницю, середу і навіть у вівторок. Чому привернула увагу їх відсутність через молитовний сніданок? Враховуючи тих, хто виїхав, залишається 394 нардепи. Для ухвалення якогось рішення потрібно 226 голосів. Де представники коаліції? Щотижня можна спостерігати тенденцію скорочення кількості нардепів, присутніх у сесійній залі", – зазначив нардеп.

На його думку, українські виборці мають зробити для себе висновки із нинішньої ситуації.

"Річ не в молитовному сніданку – питання у ставленні нардепів до своїх обов'язків. І висновки мають зробити виборці: чи відповідають ці парламентарії їхнім очікуванням? Якщо люди на виборах заново переоберуть цих депутатів, це буде свідчити про дві речі: або виборців усе влаштовує, або вони малограмотні і їх не цікавить ефективність роботи нардепів. І ті люди, які не ходять на вибори, а потім на кухні міркують, яка погана влада, теж внесли свою лепту в те, що в Україні така влада", – резюмував Береза.

Національний молитовний сніданок у Сполучених Штатах започаткував президент Ейзенхауер у 1953 році. Він проходить на початку лютого у Вашингтоні, зазвичай у готелі Washington Hilton.

Планують, що у 2018 році у сніданку візьме участь понад 3,8 тис. осіб – представників понад 130 країн і територій.

Офіційний початок програми заплановано на 7.30 за місцевим часом (14.30 за Києвом). Сніданок має неполітичний характер, усі заходи будуть проходити без камер, списків учасників офіційно не оголошують.

Уранці 9 лютого має відбутися традиційна українська частина молитовного сніданку, де зберуться окремо представники української та низки європейських делегацій, а також представники уряду та Конгресу США.

Агентство "Укрінформ" повідомило, що захід мають відвідати народні депутати від "Батьківщини" Юлія Тимошенко, Сергій Власенко, Григорій Немиря; представники фракції "Народний фронт" Антон Геращенко, Павло Унгурян; члени фракції Блок Петра Порошенка Артур Герасимов, Максим Єфімов, Андрій Павелко та інші політики.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

GAME OF CHICKEN / ГРА В БОЯГУЗА

четвер, 21 листопад 2024, 22:25

Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...

Геополітичні "наперстки" Байдена-Трампа: Зеленський у грі, - Голобуцький

четвер, 21 листопад 2024, 22:04

"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...