День пам’яті кіборгів: "Історія двох моїх Героїчних Побратимів. Вічна Слава Героям!", - захисник ДАПу згадує загиблих побратимів (фото)

У День пам'яті Кіборгів у мережі згадують бійців, з якими користувачі були знайомі особисто.

Фото: Детектор медіа."В День пам'яті Кіборгів - оборонців ДАП, хочу згадати двох своїх Побратимів, яких мав честь знати особисто", - пише на своїй сторінці у Фейсбук Назар Приходько, передають Патріоти України.

"1. Сергій Табала "Сєвєр" (16.12.1995 - 6.11.2014). УНСОвець, Боєць ДУК, Герой України. По справжньому відомим на крайньому правому фланзі Українського політичного процесу став після того, як 1.12.2013 на Банковій стягав за шиворот Порошенка з грейдера. Я тоді був поруч і думав: "От малий безстрашний!" І він довів безстрашність - з початком війни відправившись Добровольцем на фронт. Загинув при обороні диспечерської вишки ДАП. Тепер у Сумах є вулиця Його імені...

2. Андрій Миронюк "Сет". (12.07.1975 - 20.01.2015). УНСОвець, Боєць 81-ї бригади. В плані війни - повна протилежність "Сєвєру". Воював у Грузії та т.зв. "ПМР", написав книгу "Кавказ.UA" про Українських Добровольців у Чечні. Досвідчений Воїн, спокійний, неговіркий. Загинув під час прориву злітною смугою ДАП на допомогу Хлопцям у Новому терміналі від кулі снайпера.

Звитяга Кіборгів - це новітній героїчний епос нашої Держави, який треба як берегти, так і максимально примножувати та розповсюджувати, аби якомога більше людей знало про полеглих та цінувало тих Героїв, що пройшли те справжнє пекло.

Кіборги встояли - не встояв бетон! Вічна Слава Героям!"

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Уровень укомплектованности частей и соединений окупантов и понесенные ими потери", - Машовець

четвер, 19 травень 2022, 8:45

​Для понимания ситуации.. Некоторые данные по уровню укомплектованности частей и соединений российских войск, участвующих в так называемой "специальной военной операции на Украине"... и уровня понесённых ими потерь. Командование 20-й мсд (из состава 8-...

"Старик Нектарий: почему Путин ходит под собой и куда он это делает", - Рибніков

четвер, 19 травень 2022, 8:25

Каждое появление на публике президента России Владимира Владимировича Путина становится праздником здоровья. Особенно впечатляют зрителя неудержимые ноги, не прекращающие ходить даже тогда, когда Владимир Владимирович сидит на стуле и изо всех сил цепл...