Для Кремля ключовим сценарієм залишаються не військові дії, а розхитування ситуації в Україні - нардеп

Як і три роки тому, так і зараз, план росіян - створення кількох квазідержавок на території України. Росіяни хочуть мати кілька карликових територій, які будуть їхніми сателітами.

Терористи на Донбасі. Ілюстрація:qha.com.ua

"Захарченко заявив, що відмовився від "Малоросії". І понеслося: а чого він відмовився, навіщо він це зробив і т.д. Насправді він і мав відмовитися: Малоросія - це лише пробний шар Суркова, кинутий нам для ідіотичних рефлексій." Про це пише Vadym Denysenko у своєму Fаcebook, передають Патріоти України, продовжуючи:

Для розуміння ситуації потрібно знати лише кілька речей:

1. Малоросія - це початок шантажу світу, що вони готові визнати ЛДНР окремими республіками. І тут росіяни лише відступили на півкроку назад. В будь-який момент вони будуть готові знову підігріти це питання. Наголошую, не визнати ЛДНР, а підігріти питання. Визнання - це останній козир.

2. Як і три роки тому, так і зараз, план росіян - створення кількох квазідержавок на території України. Саме тому Захарченко почав активно говорити про створення нової країни зі столицею в Донецьку. Але форма в даному випадку не має жодного значення. Росіяни хочуть мати кілька карликових територій, які будуть їхніми сателітами. І тому, питання ОНР чи ХНР залишається ключовим для Кремля.

3. Повторю те, що писав і раніше, коли Захарченко оголошував свою Малоросію: для Кремля ключовим сценарієм залишаються не військові дії, а розхитування ситуації в країні. І головні ставки - Президентські і парламентські вибори.

Я ще раз хочу наголосити - саме це є основним планом Росії. Тому не варто дивитися на Захарченка, як на божевільного і тому, точно так само не треба весь час, як мантру, говорити про те, що на Сході воїни гинуть через Мінські угоди.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Противник розпочав активні наступальні дії й у напрямку Вугледару, - Машовець

п’ятниця, 27 січень 2023, 14:25

Як й очікувалось, вчора противник розпочав активні наступальні дії й у напрямку Вугледару. Зокрема: . - зведеною тактичною групою (до посиленої роти) зі складу 155-ї обр МП тоф-у по напрямку Микільське - Вугледар . - двома взводами з бронетехнікою по...

Втекла із пляжу, побачивши журналістів: Юлію Тимошенко підловили на відпочинку в Дубаї (фото, відео)

п’ятниця, 27 січень 2023, 11:45

Народний депутат, лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко початок нового року провела у Дубаї (ОАЕ). Про це йдеться у розслідуванні журналіста УП Михайла Ткача, передають Патріоти України. . Повідомляється, що Тимошенко проводила час на віллі п'ят...