Гнап нагадав, що в 2014 році журналісти передали в Генпрокуратуру всі матеріали по корупційним схемам Іванющенка, після чого олігарха оголосили в розшук, – з посиланням на Новое время повідомляють Патріоти України.
“А потім сталися президентські вибори, а за ними парламентські, і в складі БПП виявився Олег Недава – фінансист Іванющенка і керівник одного з ключових підприємств скандального Карпатибудінвест.
Раптово чоловік, який брав участь в колосальному розкраданні державних грошей, був правою рукою Іванющенка, виявляється в якості народного депутата президентської фракції в парламенті. Мене це обурило до глибини душі”, – сказав Гнап. Журналіст підкреслив, що на його запити в прокуратуру відповідали, що провину Недави ще потрібно довести, і вони над цим працюють.
А коли головою генпрокуратури став Юрій Луценко, продовжив Гнап, то всі провадження проти Іванющенка й Недави були припинені, хоча була зібрана велика доказова база і слідчим не склало б труднощів вимагати реальний тюремний термін для обох.
“Але Недава досі в складі фракції БПП, голосує як треба, є шанованою людиною. Юрій Іванющенко знов отримав свободу подорожей по світу і повернеться в свій Версаль в Кончі-Заспі. В українського правосуддя запитань до нього немає”, – заявив Гнап.
"Заява Путіна – вимушений крок, бо Захід не продемонстрував очікуваної Кремлем реакції. Захід не зрозумів дуже товстого «натяку» - довелось роз’яснювати особисто. Путін пів доби чекав на прояви паніки, на чергу дзвінків з усіх столиць НАТО, може навіть...
Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...