Гнап нагадав, що в 2014 році журналісти передали в Генпрокуратуру всі матеріали по корупційним схемам Іванющенка, після чого олігарха оголосили в розшук, – з посиланням на Новое время повідомляють Патріоти України.
“А потім сталися президентські вибори, а за ними парламентські, і в складі БПП виявився Олег Недава – фінансист Іванющенка і керівник одного з ключових підприємств скандального Карпатибудінвест.
Раптово чоловік, який брав участь в колосальному розкраданні державних грошей, був правою рукою Іванющенка, виявляється в якості народного депутата президентської фракції в парламенті. Мене це обурило до глибини душі”, – сказав Гнап. Журналіст підкреслив, що на його запити в прокуратуру відповідали, що провину Недави ще потрібно довести, і вони над цим працюють.
А коли головою генпрокуратури став Юрій Луценко, продовжив Гнап, то всі провадження проти Іванющенка й Недави були припинені, хоча була зібрана велика доказова база і слідчим не склало б труднощів вимагати реальний тюремний термін для обох.
“Але Недава досі в складі фракції БПП, голосує як треба, є шанованою людиною. Юрій Іванющенко знов отримав свободу подорожей по світу і повернеться в свій Версаль в Кончі-Заспі. В українського правосуддя запитань до нього немає”, – заявив Гнап.
Специально для сайта Minval.AZ проанализировал сотрудничество Ирана и россии, факты такого взаимодействия и угрозы. Иран и россия десятилетиями поддерживали двусторонние отношения военно-технического характера, разной степени сближения, но именно в 202...
В то время как российские делегации по странам-изгоям носятся в попытке найти больше снарядов для своей артиллерии, у них возникает другая проблема, на которую традиционно практически не обращают внимания за пределами зоны боевых действий. И проблема э...