Цивільні, які минулого тижня виїхали з Авдіївки, повертаються додому. Сьогодні до міста повернулися 22 місцевих мешканці. Про таке повідомляє "5 канал".
За допомогою військових їх привезли двома автобусами зі Святогірська. Загалом від початку загострення з міста виїхало майже три сотні осіб. Ремонтні бригади відновили 149 будинків.
Офіцер штабу АТО на території Донецької та Луганської областей полковник В'ячеслав Раєвський розповів: "Коли обстановка стабілізувалася і стало зрозуміло, що можна повернутися, частина людей повертається і сьогодні ми супроводжували їх від Святогірська сюди, до Авдіївки, до свого місця постійного проживання".
Мешканка Авдіївки Ірина, яка повернулася в місто, каже: "Тепло, вода цілодобово гаряча, триразове харчування, плюс з дітками займалися постійно. З дорослими психологи, аніматори, тобто просто на канікулах побували".
Загалом від 29 січня потужними обстрілами з боку бойовиків пошкоджені майже дві сотні осель, а від початку російської агресії ремонту потребують близько 800 будівель. Тим мешканцям приватного сектору, які хочуть самостійно полагодити свої помешкання, надають будматеріали.
З 29 січня в Авдіївці відбувалася ескалація військового конфлікту. Вночі 29 січня 2017 року російські війська та контрольовані РФ бойовики на Донбасі почали масовані обстріли Авдіївки, використовуючи важку артилерію, системи "Град" і танки. 30 січня о 23:00 внаслідок обстрілів було пошкоджено ЛЕП і припинено електропостачання та водопостачання Авдіївки, а також Авдіївського коксохіму та Донецької фільтрувальної станції. 6 лютого 2017 року, Жебрівський повідомив, що школи у Авдіївці відновлюють свою роботу. Також відновлено електро- та водопостачання.
Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...