Донбас у спокої не залишить: Російський журналіст пояснив задуми Путіна щодо України

На думку журналіста, РФ спробує дестабілізувати ситуацію в Україні шляхом втручання в парламентські і президентські вибори.

Путін. Фото:УНІАН

Президент Росії Володимир Путін не зможе знищити Україну у військовий спосіб, але при цьому не відмовиться від підтримки бойовиків Донбасу. Таку думку висловив російський журналіст Семен Новопрудський Апострофу, передають Патріоти України.

"Повністю знищити Україну військовим шляхом Путін найближчим часом, швидше за все, не зважиться, але і ліквідовувати "ДНР" і "ЛНР" теж поки не буде", - вважає журналіст з РФ. За його словами, в Росії будуть зміцнюватися авторитарні тенденції.

"В цілому Росія поки продовжить дрейфувати в бік персоналістської диктатури Путіна з більш інтенсивним втручанням у приватне життя громадян, цензурою в сфері культури і мас-медіа, а також імперськими замашками у зовнішній політиці і спробами затвердити важливість Росії в світі за допомогою гібридних воєн і політичних провокацій ", - підкреслив Новопрудський.

Також він допустив, що РФ спробує дестабілізувати ситуацію в Україні шляхом втручання в парламентські і президентські вибори.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дітей на Донбасі гине багато": Як Савченко на "Першому незалежному" озвучувала пропаганду Кремля

понеділок, 12 квітень 2021, 0:00

"Надюха на "Першому незалежному (медведчуківському)" займалась вкиданням тез, котрими далі кремлівська пропаганда оброблятиме українську аудиторію: "На жаль, діти дійсно гинуть. Ми не беремо окрему якусь пропаганду російську, але дійсно ДІТЕЙ ГИНЕ БАГА...

​Прошло 5 дней как задержан на взятке родной брат главы Окружного админсуда Павла Вовка - Бутусов

неділя, 11 квітень 2021, 23:35

Молчит президент, комитет Верховной Рады по правосудию, СНБО не готовит указ, молчит Высший совет правосудия, молчит Совет судей. Прошло 5 дней как задержан на взятке родной брат главы Окружного админсуда Павла Вовка, но почему-то мы не слышим никаких ...