Проте недавнє дослідження вчених з Пенсільванського університету (University of Pennsylvania), США, показало, що тренування мозку за допомогою подібних програм не поліпшують когнітивні здібності, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Аптека.ua.
Автори дослідження - Джозеф Кейбл (Joseph Kable) і Керін Лерман (Caryn Lerman) - вивчали популярний додаток для тренування мозку від компанії Luminosity. Команда провела експеримент з двома групами добровольців, в кожну з яких увійшли 64 учасника.
Першій групі запропонували навчатися по тренувального режиму Lumosity, виконуючи розвиваючі вправи по 30 хв щодня протягом 10 тижнів. Друга група замість Luminosity грала в звичайні онлайн-ігри, але дотримувалася того ж графіка навчання.
Для більш точного результату вчені також запросили в контрольну групу 35 добровольців, які пройшли ті ж когнітивні тести, що і попередні 128 учасників експерименту, але не грали в ігри.
Обе группы после эксперимента стали лучше играть в игры, но исследователи не заметили изменений в нейронной активности и улучшений умственных характеристик добровольцев. Также тренинги и игры никак не повлияли на процесс принятия решений — ни один из предложенных видов игр не изменил мозговую активность участников до и после прохождения тестов.
На думку Дж. Кейбла, попри те що навчальні ігри для мозку не впливають на процес прийняття рішень і не покращують когнітивні здібності мозку, вони можуть підвищити рівень уваги і самоконтролю.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...