Проте недавнє дослідження вчених з Пенсільванського університету (University of Pennsylvania), США, показало, що тренування мозку за допомогою подібних програм не поліпшують когнітивні здібності, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Аптека.ua.
Автори дослідження - Джозеф Кейбл (Joseph Kable) і Керін Лерман (Caryn Lerman) - вивчали популярний додаток для тренування мозку від компанії Luminosity. Команда провела експеримент з двома групами добровольців, в кожну з яких увійшли 64 учасника.
Першій групі запропонували навчатися по тренувального режиму Lumosity, виконуючи розвиваючі вправи по 30 хв щодня протягом 10 тижнів. Друга група замість Luminosity грала в звичайні онлайн-ігри, але дотримувалася того ж графіка навчання.
Для більш точного результату вчені також запросили в контрольну групу 35 добровольців, які пройшли ті ж когнітивні тести, що і попередні 128 учасників експерименту, але не грали в ігри.
Обе группы после эксперимента стали лучше играть в игры, но исследователи не заметили изменений в нейронной активности и улучшений умственных характеристик добровольцев. Также тренинги и игры никак не повлияли на процесс принятия решений — ни один из предложенных видов игр не изменил мозговую активность участников до и после прохождения тестов.
На думку Дж. Кейбла, попри те що навчальні ігри для мозку не впливають на процес прийняття рішень і не покращують когнітивні здібності мозку, вони можуть підвищити рівень уваги і самоконтролю.
У Києві серед зими помітили триколісний кабріолет Polaris Slingshot 2016 року. Він є рідкісним не лише в Україні. Його фото опублікували на сторінці t.o.p.c.a.r.s_ua в Instagram, передають Патріоти України. Американська компанія Polaris Industries спец...
Українська співачка Каша Сальцова звернула увагу на розташування "Шахедів" у звіті Повітряних сил ЗСУ і побачила в цьому новий американський прапор, передають Патріоти України. Про це українська співачка, публіцистка, журналістка, письменниця, ведуча, ...