Проте недавнє дослідження вчених з Пенсільванського університету (University of Pennsylvania), США, показало, що тренування мозку за допомогою подібних програм не поліпшують когнітивні здібності, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Аптека.ua.
Автори дослідження - Джозеф Кейбл (Joseph Kable) і Керін Лерман (Caryn Lerman) - вивчали популярний додаток для тренування мозку від компанії Luminosity. Команда провела експеримент з двома групами добровольців, в кожну з яких увійшли 64 учасника.
Першій групі запропонували навчатися по тренувального режиму Lumosity, виконуючи розвиваючі вправи по 30 хв щодня протягом 10 тижнів. Друга група замість Luminosity грала в звичайні онлайн-ігри, але дотримувалася того ж графіка навчання.
Для більш точного результату вчені також запросили в контрольну групу 35 добровольців, які пройшли ті ж когнітивні тести, що і попередні 128 учасників експерименту, але не грали в ігри.
Обе группы после эксперимента стали лучше играть в игры, но исследователи не заметили изменений в нейронной активности и улучшений умственных характеристик добровольцев. Также тренинги и игры никак не повлияли на процесс принятия решений — ни один из предложенных видов игр не изменил мозговую активность участников до и после прохождения тестов.
На думку Дж. Кейбла, попри те що навчальні ігри для мозку не впливають на процес прийняття рішень і не покращують когнітивні здібності мозку, вони можуть підвищити рівень уваги і самоконтролю.
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...
У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...