Досить панькатися: Конгрес США може ввести санкції проти українських корупціонерів, - політолог

Вже декілька американських політиків запропонували обмежити діяльність рахунків тих, хто особливо виділився у зв'язку з гучними корупційними скандалами.

Ігор Кононенко. Фото: replyua.net.

Американські сенатори розглядають питання проведення незалежного розслідування і обмеження рахунків деяких українських політиків. Про це в «Фейсбуці» повідомляє український політолог, директор Центру перспектив Східної Європи у Вашингтоні Микола Воробйов, передають Патріоти України.

«Ответ «американских бандеровцев» зарвавшемуся Кононенко и Ко, которые уверены, что держат Бога за бороду. На самом деле все далеко не так. В Конгрессе от разных сторон активно ходят предложения о ограничении счетов наиболее отличившихся украинских коррупционеров путем независимого расследования в рамках международной комиссии. Благо, уже имеется огромный опыт по ограничению российских коррупционеров и олигархов.

Как известно, у американских Сенаторов дел невпроворот и кроме украинских жуликов им есть чем заниматься. Посему, время от времени, в Конгрессе стоит напоминать "who is who?" в украинской политике и что с ними нужно делать? Американские политики должны знать в лицо топ украинских коррупционеров и угрозы, которые они несут для национальных интересов Украины и США», - пише він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Росіяни планують задіяти "ополченців" у війні проти України, - блогер

вівторок, 11 грудень 2018, 12:29

В такий спосіб Москва може вирішити для себе одразу дві проблеми: зменшити втрати своїх військовослужбовців та намагатися пояснити атаки тим, що вона до них не причетна. "Початок тижня у так званих терористичних "республіках" ознаменувався справжньою і...

Хіти тижня. Скрепний зашквар: У Путіна розлютилися через заклик Порошенка

вівторок, 11 грудень 2018, 11:30

Президент Петро Порошенко заявив, що російським судам потрібно заборонити вхід в європейські і американські порти через агресію проти України, тому що Кремль таким чином протистоїть всьому світу. Росія не є ворогом України, а президент Петро Порошенко ...