Досить панькатися: Конгрес США може ввести санкції проти українських корупціонерів, - політолог

Вже декілька американських політиків запропонували обмежити діяльність рахунків тих, хто особливо виділився у зв'язку з гучними корупційними скандалами.

Ігор Кононенко. Фото: replyua.net.

Американські сенатори розглядають питання проведення незалежного розслідування і обмеження рахунків деяких українських політиків. Про це в «Фейсбуці» повідомляє український політолог, директор Центру перспектив Східної Європи у Вашингтоні Микола Воробйов, передають Патріоти України.

«Ответ «американских бандеровцев» зарвавшемуся Кононенко и Ко, которые уверены, что держат Бога за бороду. На самом деле все далеко не так. В Конгрессе от разных сторон активно ходят предложения о ограничении счетов наиболее отличившихся украинских коррупционеров путем независимого расследования в рамках международной комиссии. Благо, уже имеется огромный опыт по ограничению российских коррупционеров и олигархов.

Как известно, у американских Сенаторов дел невпроворот и кроме украинских жуликов им есть чем заниматься. Посему, время от времени, в Конгрессе стоит напоминать "who is who?" в украинской политике и что с ними нужно делать? Американские политики должны знать в лицо топ украинских коррупционеров и угрозы, которые они несут для национальных интересов Украины и США», - пише він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Була б інша Україна: Як Леонід Кравчук 1991 року вкрав перемогу у В'ячеслава Чорновіла на президентських виборах (відео)

п’ятниця, 21 вересень 2018, 4:00

Для фальсифікації перемоги Леоніда Кравчука на українських президентських виборах 1991 року використовувалися найрізноманітніші методи - від погроз і залякувань до вкидання голосів. Таку думку у ефірі висловив народний депутат України III-VI скликань...

Хіти тижня. "Меня не интересует политика" - типичная фраза, которую я услышала за 5 недель, проведенных в России", - блогер

п’ятниця, 21 вересень 2018, 2:00

Життя росіянина нагадує розповідь про пацієнта дурки, якого тримають в гамівній сорочці, але годують, тішать розповідями про його винятковість і лякають ворожим світом за вікном, і йому по-справжньому починає здаватися, що його люблять та піклуються.