
Після підказок місцевих очевидців, при дослідженні було виявлено підземне місто Беляси. Як зазначають науковці, таке місто може стати першим подібним місцем в країні, яке має більш ніж 50 камер, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Науковці припускають, що кількість камер збільшилась у відповідності з потребами самих жителів цих регіонів. Таке підземне містечко дещо відрізняється від сусідньої древньої провінції Невшехір, регіон Каппадокія, – один з найпопулярніших туристичних напрямків Туреччини.
В той час як підземні міста в Каппадокії були побудовані вертикально, то в місті Беляси камери були побудовані горизонтально, що свідчить про спільну рису серед підземних міст в провінції Кейсері. Також відзначається, що древні народи будували такі підземні міста, щоб сховатися від загарбників.
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...