
Після підказок місцевих очевидців, при дослідженні було виявлено підземне місто Беляси. Як зазначають науковці, таке місто може стати першим подібним місцем в країні, яке має більш ніж 50 камер, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Науковці припускають, що кількість камер збільшилась у відповідності з потребами самих жителів цих регіонів. Таке підземне містечко дещо відрізняється від сусідньої древньої провінції Невшехір, регіон Каппадокія, – один з найпопулярніших туристичних напрямків Туреччини.
В той час як підземні міста в Каппадокії були побудовані вертикально, то в місті Беляси камери були побудовані горизонтально, що свідчить про спільну рису серед підземних міст в провінції Кейсері. Також відзначається, що древні народи будували такі підземні міста, щоб сховатися від загарбників.
Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...
Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...