
Після підказок місцевих очевидців, при дослідженні було виявлено підземне місто Беляси. Як зазначають науковці, таке місто може стати першим подібним місцем в країні, яке має більш ніж 50 камер, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Науковці припускають, що кількість камер збільшилась у відповідності з потребами самих жителів цих регіонів. Таке підземне містечко дещо відрізняється від сусідньої древньої провінції Невшехір, регіон Каппадокія, – один з найпопулярніших туристичних напрямків Туреччини.
В той час як підземні міста в Каппадокії були побудовані вертикально, то в місті Беляси камери були побудовані горизонтально, що свідчить про спільну рису серед підземних міст в провінції Кейсері. Також відзначається, що древні народи будували такі підземні міста, щоб сховатися від загарбників.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...