
Після підказок місцевих очевидців, при дослідженні було виявлено підземне місто Беляси. Як зазначають науковці, таке місто може стати першим подібним місцем в країні, яке має більш ніж 50 камер, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Науковці припускають, що кількість камер збільшилась у відповідності з потребами самих жителів цих регіонів. Таке підземне містечко дещо відрізняється від сусідньої древньої провінції Невшехір, регіон Каппадокія, – один з найпопулярніших туристичних напрямків Туреччини.
В той час як підземні міста в Каппадокії були побудовані вертикально, то в місті Беляси камери були побудовані горизонтально, що свідчить про спільну рису серед підземних міст в провінції Кейсері. Також відзначається, що древні народи будували такі підземні міста, щоб сховатися від загарбників.
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...
Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...