Двоє американців змогли перевершити електрокар Tesla (відео)

Каліфорнійці Ерік Лудгрен та Джех Гарсія заявляють, що змогли побити рекорд Tesla по дальності поїздки електрокара на одній зарядці. Для цього їм потрібно не більше 13 000 доларів та старі запчастини.

На початку серпня повідомлялося, що електричний автомобіль вперше зміг проїхати понад 1000 км без підзарядки, нагадують Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Рекорд встановили члени італійського клубу власників автомобілів Tesla. Для історичного заїзду був обраний серійний седан моделі Model S 100D. В цілому італійці змогли проїхати на одній зарядці 1078 км. На подолання цієї відстані у ентузіастів пішло 29 годин та 98,4 кВт-год електроенергії. Середня швидкість руху автомобіля не перевищувала 40 км/год.

Як запевняють американці, їм вдалося побити цей рекорд. Для цього ентузіасти побудували власний електричний автомобіль, що отримав назву «Фенікс». Майже на 90% авто складається зы вживаних деталей, за основу електрокара був узятий двадцятирічний BMW 528i.

Технічні характеристики «Фенікса» не розкриваються, проте зі слів винахідників, вони змогли проїхати на одній зарядці 1203 км. Випробування електрокара проходили у умовах міського трафіку на каліфорнійських вулицях. Середня швидкість руху становила близько 83 км/год.

Втім, підтвердження рекорду поки немає. Однак Лудгрен та Гарсія запевняють, що мають намір повторити заїзд для офіційної реєстрації своїх досягнень.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"​Ровно десять лет назад известно какая общественность Киева выдвинула в номинанты премии "человек года" московского пропагандиста Познера за интервью с главой кабмина Азаровым", - блогер-одесит

понеділок, 27 березень 2023, 23:15

"Ровно десять лет назад известно какая общественность Киева выдвинула в номинанты премии «человек года» московского пропагандиста В. Познера за его интервью с главой кабмина Н. Азаровым. Познеру удалось представить в хорошем свете сразу два ничтожества...