"Дипломатична бомба" під європейських союзників: Трампу вдалося перехитрити демократів з новими антиросійськими санкціями

Трампу вдалося підкласти свиню демократам з новими антиросійськими санкціями, заклавши під них бомбу уповільненої дії у вигляді потенційної дипломатичної війни з лідерами ЄС.

Фото з відкритого джерела

Патріоти України з посиланням на Нескучные новости пропонують дізнатися суть хитрощів у публікації Дмитра Корнійчука.

Що треба було Трампу? По-перше, підтримка демократами в обох палатах санкцій проти Ірану. По-друге, вибити у демократів аргумент, що Трамп готовий скасувати санкції проти Росії.

Саме тому республіканці разом з демократами активно готували поправки в закон про іранські санкції, що стосуються Росії.

І саме республіканці доклали руку до пунктів, що стосуються потенційних санкцій на учасників енергетичних проектів разом з Росією. Зокрема - "Північного потоку-2".

Це одразу викликало істерику у керівництва Австрії та Німеччини, основних інвесторів проекту. Голосніше за всіх зараз обурюється Меркель. У неї на носі парламентські вибори. І німецький бізнес і електорат їй не пробачить таку слабкість. Значить - Меркель зараз почне активну атаку на нові антиросійські санкції.

А тепер уважно стежимо за спритністю рук Трампа. У законі написано, що вводити енергетичні санкції - це його право. І Трамп говорить демократам, суспільству і американському бізнесу: я, звичайно, можу ввести нові санкції проти "Північного потоку-2", але у відповідь ми отримаємо "холодну війну" з ЄС і санкції проти нашого бізнесу там. Ви таке хочете?

Ну, також варто відзначити, що Трампу вигідно і вдарити по позиціях Меркель перед виборами. Вона викликає у Трампа щирий антогонизм. Плюс-отримавши лояльного США Макрона у Франції, чому б не доповнити його Шульцем в Німеччині.

Природно, багатоходівку Трампа бачать в Кремлі. І, думаю, Путін оцінив нового президента США, як політика, що викликає повагу. І з яким можна вести справи по глобального переділу світу.

Дмитро КОРНІЙЧУК

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бігла московська лисиця до українських курятників

п’ятниця, 12 серпень 2022, 7:58

З фронтових оповідок. У нас із ВолодькОм (наголос на останній склад робіть, будь ласка) є свій пеленг часу в ефірі і тільки в визначений строк ми спілкуємось досхочу. Справа в тому, що у нього на фронтовій позиції немає телефонного покриття. І для того...

Квазіімперська модель під назвою "Російська Федерація" входить в ритм "Останнього дня Помпеї", – Постернак

п’ятниця, 12 серпень 2022, 6:26

"Це полотно ви маєте знати - "Останній день Помпеї". Намальоване воно було Карлом Брюлловим у 1833 році. У період найбільшої територіальної міці Російської імперії, коли вона включала у себе Польщу, Фінляндію, Україну, Грузію, Білорусь, середньоазійськ...