Дивіться російське кіно. ​Звісно, не просто так, а з науковою метою - блогер

Ніколи від початку ери кіно жоден зовнішньополітичний “виверт” Росії не починався без “арт-підготовки” громадської думки своєї країни у кінематографі, наголосив Петро Олещук.

Ілюстрація:Sides.su

"Дивіться російське кіно. Я серйозно. Звісно, не просто так, а з науковою метою." Про це пише у блозі Інформатора Петро Олещук, передають Патріоти України, продовжуючи:

Це – найкращий спосіб аналітики російського зовнішньо-політичного курсу. І не просто аналітики – а стратегічного прогнозу.

1938 рік. В СРСР виходить фільм “Александр Невський”. Створений на держзамовлення. Найкращим режисером СРСР – Ейзенштейном. Затверджений персонально Сталіним.

Що вражає у цьому фільмі? Там, майже, немає “марксизму”. Ні тобі класової боротьби, ні пригнічення. Всі позитивні герої – князі та бояри. Тобто, “експлуататори”. А сам князь Невський (“святий” РПЦ та феодал) – взагалі ідеал людини. Не даремно його зіграв Черкасов – велична зовнішність теж відігравала серйозну роль.

А хто вороги? Вороги – німці, католики, європейці. Ви лише подивіться, що там за типажі! Кожен актор – наче з картин Босха. Абсолютні потвори. Злі, позбавлені людського. Що лише бажають руйнувати, палити та спалювати заживо немовлят.

От вам і ідеологія. Від чистого “марксизму” переходимо до російського імперіалізму. Головний ворог – Європа. І цю Європу може перемогти лише “народ на чолі з елітою”.

І це – не виняток. 1939 року виходить фільм “Мінін і Пожарський”. Знову – ворожий Захід. Знову – “класово-ворожі” герої. “Буржуй” Мінін, та феодал Пожарський.

Вже потім був пакт Молотова – Ріббентропа, анексія Балтії, війна з Фінляндією…

Так само і всі нинішні міфи російсько-української війни були відображені в російських фільмах 90-х.

Той самий “Брат-2”. Там є все. І бездушний, злий “Захід”, де немає нічого людського. І “бандерівці”, що ненавидять все російське. І “Севастополь”, за який треба відповісти.

Ніколи (від початку ери кіно) жоден зовнішньополітичний “крюк” Росії не починався без “арт-підготовки” громадської думки своєї країни у кінематографі. Дивіться кіно, коротше.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"ЗСУ виглядають справжньою, чистою, щемливою правдою на відміну від політиків. Свій-чужий - ось і вся ідентифікація", - Олена Кудренко

четвер, 6 жовтень 2022, 0:28

"ЗСУ виглядають справжньою, чистою, щемливою правдою на відміну від політиків. Свій-чужий - ось і вся ідентифікація. Ніякої боротьби за рейтинги, ніяких "опитувань", ніяких гойдалок в сторону, де більше вподобань та забаганок. Ніхто не женеться за лайк...

"Илон Маск, передавший нам замечательный Starlink в целях личного пиара, на этот раз в тех же целях подложил свинью", - блогер-одесит

четвер, 6 жовтень 2022, 0:15

"Обзор выдающихся высказываний последних дней от не последних людей. На первом месте, конечно же, стоит Илон Маск с его планом мирного завершения войны на украинской территории. Цитировать не стану для краткости изложения, поэтому передаю суть. А она т...