Рано, чи пізно це відбудеться: "Зруйнувати це геополітичне чудовисько... Велика війна з державою-агресором все ближче" - Ярош

Слова сказані командувачем УДА влітку 2018 року з новою силою зазвучали наприкінці 2021 року

Дмитро Ярош. Фото:Точка зору

Дмитро Ярош вважав і вважає, що велика війна між Україною і Російською Федерацією з кожним днем все ближче. Політик давно закликав разом зупинити агресію РФ і "зруйнувати це геополітичне чудовисько". Патріоти України наводять пост командувача УДА опублікований в Facebook у липні 2018 року.

"Колись у 2008 році я аргументовано писав про можливу агресію Росії проти України. На той час переважна більшість нашого народу, у першу чергу його інтелектуального прошарку, коли слухали такі тези, крутили пальцями біля скроні... Зараз, дивлюсь, ситуація розгортається у такому самому напрямі.

Тобто, тези про Війну, у якій треба Перемогти, а не здати українські національні інтереси - сприймаються як ідіотські. Так було і навесні 2014-го. Я це добре пам’ятаю!)

Тому, командуючи тими, хто воює п’ятий рік, я закликаю всіх замислитися про Майбутнє наших дітей, онуків, правнуків... Давайте разом зупинимо агресію Росії та зруйнуємо цю геополітичну потвору.

Тільки ця Перемога дасть можливість розібратися нам із власними проблемами і, нарешті, здобути свою Українську Самостійну Соборну Державу.

P.S. У мене багато знайомих і друзів, які перебувають як у владі, так і в опозиції. Особливо ті, що при владі, часто закривають очі та вуха на війну. В міру своїх можливостей допомагаючи тим, хто воює.

Хлопці, не сховаєтеся. Ви гірко помиляєтеся... Велика війна, як «Зима» у «Грі престолів» з кожним днем все ближче... І ми - або Переможемо у цій Війні, або згинемо назавжди. І наші діти, і наші онуки.", - написав Ярош.

Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу – заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...