Рано, чи пізно це відбудеться: "Зруйнувати це геополітичне чудовисько... Велика війна з державою-агресором все ближче" - Ярош

Слова сказані командувачем УДА влітку 2018 року з новою силою зазвучали наприкінці 2021 року

Дмитро Ярош. Фото:Точка зору

Дмитро Ярош вважав і вважає, що велика війна між Україною і Російською Федерацією з кожним днем все ближче. Політик давно закликав разом зупинити агресію РФ і "зруйнувати це геополітичне чудовисько". Патріоти України наводять пост командувача УДА опублікований в Facebook у липні 2018 року.

"Колись у 2008 році я аргументовано писав про можливу агресію Росії проти України. На той час переважна більшість нашого народу, у першу чергу його інтелектуального прошарку, коли слухали такі тези, крутили пальцями біля скроні... Зараз, дивлюсь, ситуація розгортається у такому самому напрямі.

Тобто, тези про Війну, у якій треба Перемогти, а не здати українські національні інтереси - сприймаються як ідіотські. Так було і навесні 2014-го. Я це добре пам’ятаю!)

Тому, командуючи тими, хто воює п’ятий рік, я закликаю всіх замислитися про Майбутнє наших дітей, онуків, правнуків... Давайте разом зупинимо агресію Росії та зруйнуємо цю геополітичну потвору.

Тільки ця Перемога дасть можливість розібратися нам із власними проблемами і, нарешті, здобути свою Українську Самостійну Соборну Державу.

P.S. У мене багато знайомих і друзів, які перебувають як у владі, так і в опозиції. Особливо ті, що при владі, часто закривають очі та вуха на війну. В міру своїх можливостей допомагаючи тим, хто воює.

Хлопці, не сховаєтеся. Ви гірко помиляєтеся... Велика війна, як «Зима» у «Грі престолів» з кожним днем все ближче... І ми - або Переможемо у цій Війні, або згинемо назавжди. І наші діти, і наші онуки.", - написав Ярош.

Перевдягаються у форму ЗСУ: Окупанти намагаються прорватися на Таврійському напрямку - речник сил оборони

неділя, 24 вересень 2023, 16:02

Збройні сили України фіксують випадки, коли росіяни перевдягаються в українську військову форму і у такому вигляді ведуть бойові дії. Ворог намагається наступати на Таврійському напрямку. Про це повідомив в ефірі телемарафону "Єдині новини" поінформува...

"Жодні протестувальники не штурмували будівлю уряду": Вірменія звинуватила росЗМІ у веденні гібридної війни

неділя, 24 вересень 2023, 15:15

Керівник апарату прем'єр-міністра Вірменії Араїк Арутюнян звинуватив російські ЗМІ у розв’язанні гібридної війни проти Вірменії. Про це посадовець написав на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України. «Здається, у гібридній війні, розв’язаній...