"Дивна тенденція в команді Порошенка", - політолог про "великий перелом" 2017-го

Здається, Петро Олексійович вирішив актуалізувати старе радянське гасло.
Петро Порошенко. Фото: 112 Україна.

"Дивна тенденція. Ігор Гринів заявляє, що у грудні піде з політики. Юрій Луценко говорить, що бачить себе прокурором ще півроку (тобто, до грудня). Чому команда президента виставляє для себе конкретні часові рамки - грудень 2017?", - пише політолог Кость Бондаренко на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:

"Логіка підказує: 29 жовтня - перший тур дострокових президентських виборів, 19 листопада - другий тур, 5 грудня - інавгурація президента. Невже Петро Олексійович вирішив актуалізувати старе радянське гасло "Даёшь пятилетку за три года!"?

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Перспектива дальнейших действий противника в Восточной и Южной операционных зонах", - Машовець

четвер, 7 липень 2022, 10:08

У меня нет сомнения в том, что следующим объектом приложения усилий российского военного командования на Донбассе станет Славянско - Краматорская агломерация. Хотя, по целому ряду признаков, не исключено, что на Харьковском, Криворожском и Николаевском...

"Как Путин сварил истинно Русский Борщ", - Рибніков

четвер, 7 липень 2022, 9:23

В алтайском федеральном бункере президента РФ варили настоящий Русский Борщ из борщевика, пырея и курника с мойвой. Спикер МИД Мария Захарова с саркастической улыбкой, полной презрения к хахлам, ковырялась в дымящемся туеске топором, из которого недавн...