"Американська зовнішня політика приховує один комплекс неповноцінності — Карибська криза 1962 року. Тоді, пропустивши на Кубі перемогу соціалізму, США з жахом дізналися, що радянські ракети розміщені на Кубі і загрожують США. І тільки виведення американських ракет із Туреччини, які були спрямовані на СРСР, змусило Радянський Союз забрати свої ракети з Куби", — нагадав політичний експерт.
"Тому США ніколи не підуть з України, тому що можливість розміщення американських ракет на Лівобережжі України є самим надійним засобом ядерного стримування Росії. Не залежно від того, який суспільно-політичний лад буде в Україні", — вважає політолог.
"Основи військової стратегії припускають, що військові конфлікти мають бути якомога далі від кордонів своєї країни. Саме це робить Україну настільки важливою для Америки і для Росії. Трамп може плутати Словенію з Україною, Іванку з Іванною, але він ніколи не віддасть стратегічну перевагу в руки свого ворога — Росії", — впевнений соціолог.
"Тому цілком можливо, що при зменшенні ролі санкцій буде зростати військово-політична підтримка України", — говорить він. "Інше питання, що Трамп прекрасно бачить слабкість українського політичного керівництва, якому не можна довіряти. Тому як бізнесмен, щоб вилікувати компанію (Україну), перш за все, він буде змінювати її менеджмент (президента, депутатів, міністрів), а не банкрутити фірму (Україну)", — підсумував Віктор Небоженко.
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...