Елемент гібридної війни: Військовий експерт пояснив мотиви Кремля щодо створення "Малоросії"

На думку Юрія Каріна, РФ в черговий раз продемонструвала власну неадекватність і нездатність домовлятися.

Про створення "Малоросії" сьогодні заявив ватажок "ДНР" Захарченко. Ілюстрація:уніанВійськовий експерт, головний редактор сайту "Інформаційний спротив" Юрій Карін розповів, чому заява ватажка "ДНР" Олександра Захарченка про створення "Малоросії" прозвучала саме зараз. Про це він повідомив в інтерв'ю Апострофу, зазначають Патріоти України.

"По-моєму, всі розуміють, що такі варіанти, як перекласти відповідальність, для Кремля вже закінчилися. Всім зрозуміло, що на Донбасі відбувається не якийсь заколот, а справжня російська агресія з російськими військовослужбовцями та російською військовою технікою", - зазначив він .

За словами Каріна, заяву Захарченка можна розцінювати як один з елементів гібридної війни. Так, з одного боку, це заява для жителів окупованих територій, а з іншого - елемент тиску на всіх учасників переговорного процесу.

Експерт додав, що таким чином Російська Федерація в черговий раз продемонструвала власну неадекватність і нездатність домовлятися.

"Вона на поступки йти не буде, а буде здійснювати дії, спрямовані на ескалацію ситуації, з тим, щоб злякавшись решта світу пішла їй на поступки, знявши санкції, визнавши окупований Крим та інше", - підсумував Карін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Останній цвях у труну СРСР-2: Чому Німеччина і Франція гальмують вступ України до ЄС, - експерт

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:19

"Німецький канцлер Олаф Шольц заявив, що заявка України на приєднання до Європейського союзу не може бути швидко розглянута, незважаючи на масштабне вторгнення Росії. Мовляв, "короткого шляху до ЄС немає", а "процес приєднання - це не питання кількох м...

"Приємно стояти на уламках російського гелікоптера ціною в 15 мільйонів доларів", - Бутусов (відео)

п’ятниця, 20 травень 2022, 0:22

"Пам’яті підполковника Юрія Савчина, зенітника 92-і бригади. Російський ударний гелікоптер Мі-28Н було збито зенітним дивізіоном 92-і бригади біля села Циркуни 9 травня, з поля, де він впав, добре видно Харків, Салтівку. Приємно стояти на уламках ро...