"Есть Люди, действия которых реально влияют на ход войны. Сегодня юбилей у легендарного танкиста и просто хорошего человека", - волонтер про героя АТО (фото)

Герою АТО Євгену Межевикіну сьогодні виповнилося 35 років.

Євген Межевикін. Світлина від Івана Звягіна.

Позивний «АДАМ». Є Люди, дії яких реально впливають на хід війни. Вони - приклад для інших, на них рівняються, за ними йдуть. Саме завдяки їхній мужності, Україна переможе в цій війні. Так написав на своїй сторінці в Фейсбук волонтер, Координатор медслужби Штабу нацсупротиву Іван Звягін, передають Патріоти України і цитують далі:

"Сегодня юбилей - исполнилось 35 лет легендарному танкисту и просто хорошему человеку – Евгению Межевикину. Крепкого здоровья, счастья и удачи! Горжусь дружбой!


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Зе-президента проблеми: Чому більше сотні "слуг" перейшло в опозицію до "рідного" уряду

неділя, 18 квітень 2021, 16:59

У вівторок майже половина фракції монобільшості в Раді в пику Кабміну проголосувала за зниження тарифів на електрику і розподіл газу. "В понедельник, 12 апреля, парламентская группа «За майбутне» решила хорошо пропиариться, инициировав проведение внеоч...

Відібрати трубу в "Газпрому": Як Польща планує перекроїти карту газових потоків в Європі

неділя, 18 квітень 2021, 15:58

Польський оператор Gaz-System в рамках десятирічного плану розвитку ГТС країни хоче повністю забрати собі ділянку газопроводу "Ямал - Європа" в Польщі, по якому російський газ іде до Німеччини. "8 апреля польский оператор Gaz-System представил правител...