"Европейцы плюнули на дипломатию и стали разговаривать с Украиной прямо", - Бачо Корчилава

Імітація реформ без конкретних змін західних партнерів не влаштовує.

Бачо Корчилава. Фото: соцмережі.

Імітація реформ і відсутність результатів в Україні не влаштовують європейську громадськість, внутрішня політика повинна бути успішною. Про це Бачо Корчилава написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України.

«Я не знаю какой более ясный сигнал может еще быть. Ниже цитата из интервью министра иностранных дел Дании. Европа уже плюнула на дипломатический язык и стала разговаривать прямо. Теперь хоть может все поймут, что имитация и отсутствие результатов никого не устроит, и что без успешной внутренней политики и исполнения взятых на себя обязательств во всех сферах, мир не будет нас поддерживать», — пише він.

А ось і сама цитата: "Якщо в Україні не відбуватимуться реформи, це може підірвати підтримку цієї країни з боку ЄС щодо введення санкцій проти Росії. Таку думку висловив міністр закордонних справ Данії Крістіан Йенсен в інтерв’ю агенству Reuters".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Тістечко "Борис Джонсонюк": Скабєєва мимоволі зробила безкоштовну рекламу кондитерській у Києві (фото)

четвер, 19 травень 2022, 0:00

"Після реклами від Скабєєвої я просто мушу скуштувати таке тістечко! Не підкажете, де це можна купити?" - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та поділився фото:

"В квітні в Росії — дефіцит бюджету. Неймовірно як для Росії. І неймовірно як для поточних цін на енергоносії", - Сергій Фурса

середа, 18 травень 2022, 22:14

"Видача іпотечних кредитів в Росії в квітні зменшилася в 4 рази. Росіяни очолили рейтинг іноземних покупців житла в Туреччині. «Совпадение»? До речі, до цього в лідерах покупців житла в Туреччині були громадяни Ірану і Іраку. Добра компанія. Перспектив...