Фабрика "Рошен" и ферма "В Контакте" - Гела Васадзе (відео)

Поговорили с политологом Станиславом Федорчуком на тему о запрете российских сетей в Украине. Честно говоря, я думал всё однозначнее. Оказалось не совсем так.

Гела Васадзе

Обсуждая тему запрета российских интернет сервисов в Украине руководитель Украинского Совета Донетчины и Луганщины, политолог Станіслав Федорчук отметил, что многие из тех, кто требовал от Порошенко закрыть фабрику в Липецке сейчас сокрушаются по поводу своей фермы "В контакте"

Опубликовал: Гела Васадзе
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Боротися з коронавірусом: "Міс Англія" перервала кар'єру королеви краси і повернулася до роботи лікаря

середа, 8 квітень 2020, 11:36

Бхаша - лікар, який спеціалізується в респіраторної медицині. Вона народилася в Індії, але у віці дев'яти років переїхала разом із сім'єю в британське місто Дербі. Діюча «Міс Англія» Бхаша Мукхерджі, яка завоювала корону королеви краси в серпні минулог...

"Про захисні халати я чув, але їх ще ніколи не бачив": Лікар розповів про серйозну проблему в ужгородській лікарні (відео)

середа, 8 квітень 2020, 11:30

У цій лікарні у двох лікарів виявлено коронавірус, ще 17 перебувають на самоізоляції. Те, що українська влада нібито готова до боротьби з епідемією коронавіруса, як виявилося, м'яко кажучи, не відповідає дійсності. Зокрема, зовсім плачевна ситуація скл...