Фабрика "Рошен" и ферма "В Контакте" - Гела Васадзе (відео)

Поговорили с политологом Станиславом Федорчуком на тему о запрете российских сетей в Украине. Честно говоря, я думал всё однозначнее. Оказалось не совсем так.

Гела Васадзе

Обсуждая тему запрета российских интернет сервисов в Украине руководитель Украинского Совета Донетчины и Луганщины, политолог Станіслав Федорчук отметил, что многие из тех, кто требовал от Порошенко закрыть фабрику в Липецке сейчас сокрушаются по поводу своей фермы "В контакте"

Опубликовал: Гела Васадзе
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Скабеева потрясена из-за российских туристов, не покидающих карантинный круизный лайнер японцев", - журналістка

четвер, 20 лютий 2020, 13:15

Американці та австралійці впевнені, що на батьківщині їх розмістять в нормальних умовах та нададуть кваліфіковану допомогу у разі потреби. В росіян такої впевненості немає. "Очень-очень-очень смешно! Смешно про совсем несмешное. Тут все последние две н...

"Істерика через коронавірус й евакуацію українців демонструє справжній рівень нашої освіти" – фінансист Фурса

четвер, 20 лютий 2020, 12:58

Відсутність критичного мислення якраз і є тим, що "єднає" мільйони наших громадян. "Історія з істерикою навколо коронавірусу й евакуації громадян України – це навіть не про стан медичної сфери в Україні. Це про освіту. Найкращу систему освіти у світі, ...