Жодної цукерки російським окупантам: "Рачки" довели Roshen до суду

Корпорація Roshen вже понад 5 років борется з російською фабрикою "Червоний Жовтень" за права на цукерки «Рачки».

Фото: solodke.com.ua

Roshen не може зареєструвати торгову марку і права інтелектуальної власності на цукерки Crabs (Рачки) через позов російської кондитерської фабрики Червоний Жовтень. Про це йдеться в рішенні Генерального суду ЄС, інформують Патріоти України з посиланням на повідомлення Ліга.Бизнес.

Фабрика Червоний Жовтень, яка входить до складу найбільшого кондитерського холдингу Об'єднані кондитери, раніше не змогла довести, що цукерки під торговою маркою Ракові шийки зовні схожі на Crabs виробництва Roshen. Тоді, Генеральний суд ЄС окремим рішенням спростував схожість етикеток двох видів цукерок.

Однак, у матеріалах суду йдеться про те, що в 2013 році Roshen подала заявки в Управління інтелектуальної власності Європейського союзу (EUIPO) на реєстрацію товарного знака в червоному, жовтому і білому кольорі для бренду Crabs.

Опублікував: Ольга Олефір
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Один із символів сили і довголіття: Дієтологиня розповіла, чому зараз саме час їсти калину

субота, 16 січень 2021, 13:50

Недаремно українці садили калину всюди, де лише могли. І недаремно ця ягода достигає саме до зими: саме їй в цю пору потрібно надавати перевагу над усіма іншими ягодами. Саме вона має бути у нас на столі щодня, а потім — всі інші. "Кожна ягідка калини ...

"Недолокдаун показав всю ступінь тупості недовлади", - блогер

субота, 16 січень 2021, 13:24

Дурніші за останні рішення тільки особи, які їх приймали, переконаний бізнесмен. Про це у своєму блозі пише бізнесмен, голова наглядової ради холдингу Global Spirits Євген Черняк, передають Патріоти України. "Єдиним результатом недолокдауна в Україні б...