"Флаг боевиков вместо отопления": Журналіст виклав показові фото зі школи у "ДНР"

Діти сидять у холодних класах та слухають казки про те, що живуть у "процвітаючій республіці".

У школі окупованого Комсомольського. Фото: соцмережі.

"Школа на территории, подконтрольной "ДНР". Дети сидят на уроках в верхней одежде, потому что в классах нет отопления. Флаг боевиков на доске согревает их вместо батарей", - написав донецький журналіст Денис Казанський на своєму сайті та виклав відповідні фото, передають Патріоти України.

"Виновата во всем конечно проклятая хунта. Захарченко приходится продавать ей весь добытый уголь из захваченных шахт, чтобы заработать самому и прокормить свое окружение. А дети могут и потерпеть. Деды терпели, и потомки потерпят. Донбасс никто не ставил на колени!", - додав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Приклад ідетальної взаємодії: Дроноводи НГУ разом бойовою авіацією організували окупантам "багатоходовочку" в результаті якої послідовно вразили ППО «Бук-М3» і пункти управління окупантів (відео)

субота, 4 липень 2026, 16:50

Аби знищити ретельно приховані штаби окупаційних військ їх мало виявити, важливо відпрацювати комплекс заходів, аби знищити жирну ціль звівши ризики для учасників операції до мінімуму. Про одну з таких успішних операцій розповідає військовий та журналі...

Російський окупант наважився власноруч знешкодити український дрон-ждун на оптоволоконні, а його колега все знімав на телефон. Що з того вийшло (відео)

субота, 4 липень 2026, 16:08

Курйозний випадок трапився з російським загарбником на окупованій частині Запоріжжя. Патріоти України пропонують ознайомитись з своєрідним відеозвітом ворога, котрим поділився український військовий і журналіст Юрій Бутусов