"Герварт" паралізував Німеччину: Через ураган зупинили рух потягів та перекрили автомобільні шляхи (відео)

У деяких містах оголосили надзвичайний стан через негоду.

Фото: tatar-inform.ru.На Німеччину обрушився потужний ураган "Герварт", який зупинив рух потягів практично по всій країні і змусив перекрити автошляхи на півночі і сході, передають Патріоти України з посиланням на Bild.

Очевидці негоди публікують в YouTube жахливі відео.

Ураган обрушився на країну вночі. З четвертої до п'ятої ранку вітер був настільки сильним, що повалив на землю дерева в Бранденбурзі та Берліні, а це призвело до блокування головних автотрас.

У Гамбурзі та Берліні оголошено надзвичайний стан через негоду. Вулиці міст виявилися просто затоплені і по ним ледве пересуваються автомобілі.

Також синоптики попереджають про сильну негоду жителів Саксонії, Саксонії-Ангальт, Тюрінгії, східних районів Баварії та гірських місцевостей. На даний момент відомо, що одна людина отримала травми через ураган.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Росія і НАТО обмінялися ударами: що це означає

неділя, 24 жовтень 2021, 6:30

РФ повертає Альянсу його стару місію. Північноатлантичний Альянс і Росія обмінялися ударами… поки що дипломатичними. У відповідь на скасування акредитації вісьмом співробітникам постійного представництва РФ при НАТО, а також зменшення загальної кількос...

Чи буде у світі нова велика війна, і де вона може розпочатися

неділя, 24 жовтень 2021, 5:45

Військово-політична напруга в Азії загрожує глобальній безпеці. Дивно, але факт: у період глобальної енергетичної і логістичної криз, пандемії, що триває в багатьох країнах, і обґрунтованих побоювань дестабілізації світової фінансової системи через тот...