Російський політолог Андрій Піонтковський вважає, що оточення президента РФ Володимира Путіна дуже стурбована наміром Вашингтона застосувати санкції до їхніх активів у США (секція №241). Він нагадав, що фінансовій розвідці США дано 180 днів на виявлення зазначених активів. Про це він повідомив в інтерв'ю "Радио Свобода", передають Патріоти України.
Він підкреслив, що Національне бюро економічних досліджень (National Bureau of Economic Research) вже оцінило активи людей з оточення Путіна в США в 1,2 млрд дол. "По сути, закон от 2 августа – это расширение Акта Магнитского на всю российскую политическую верхушку. Более того, как только эти люди будут названы, ситуацию невозможно будет повернуть вспять, потому что закон в отношении них начнет действовать независимо от желания отдельных политиков", - каже політолог.
"7 октября самые близкие к Путину люди, собравшиеся по случаю его юбилея в узком кругу, обсуждали только одну бумагу – ту самую секцию №241 о персональных санкциях", - додав він. Піонтковський заявив, що найбагатші російські чиновники і бізнесмени заради збереження своїх грошей готові піти на "гібридну капітуляцію".
"Пробным шагом в этом направлении стало сделанное Путиным несколько недель назад высказывание о возможности приглашения миротворцев на Донбасс. Однако эта попытка не произвела никакого впечатления, учитывая, что предложенные им условия были неприемлемы ни для Украины, ни для Запада. Впервые за 17 лет у путинского окружения возникли сомнения в способности первого лица выполнять свои функции. Гарантия безопасности на Западе награбленных в России активов – основная функция главаря режима. Поэтому закон 2 августа – это разрушение экономических и политических основ путинской системы", - підкреслив політолог.
Православна церква України 9 квітня за новим стилем (22 квітня за старим) вшановує пам'ять мученика Євпсихія та архімандрита Вадима Персидського. За старим стилем у свято сьогодні згадують мученицю Матрону Солунську, нагадують Патріоти України. ***. Єв...
"Зараз мав би бути грандіозний скандал. Для Трампа це чудова можливість натиснути на больову точку Китаю. Пекін украй обережний із підтримкою Росії й завжди намагався робити це за лаштунками. Публічні скандали, які ставлять під сумнів рівновіддаленість...