Дмитро Вовк – більше не голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляють Патріоти України з посиланням на «ТСН».
Відповідний указ про його звільнення підписав президент України Петро Порошенко, ідеться на сайті глави держави.
"Відповідно до пункту 3 розділу IV "Прикінцеві та перехідні положення" закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", пункту 3 статті 1 указу президента України від 23 березня 2017 року № 78 "Про затвердження плану ротації голови та членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" постановляю: звільнити Вовка Дмитра Володимировича з посади голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", - говориться в указі від 26 травня.
Вовк був призначений на посаду виконувача обов'язків голови НКРЕКП наприкінці грудня 2014 року. Від червня 2015-го вступив в повноваження глави регулятора, пише "Економічна правда". До призначення на цю посаду він не мав досвіду роботи в сфері енергетики.
Протягом 2009-2013 років Вовк працював в інвесткомпанії ICU (однією зі співвласниць якої раніше була нинішня вже екс-голова Нацбанку Валерія Гонтарева), яка консультувала угоди бізнесу президента Петра Порошенка.
Від березня 2013 року до грудня 2014 року Вовк працював у Москві в корпорації Roshen, яка належить президенту.
За час каденції Вовка була ухвалена скандально відома формула "Роттердам+", яка, як вважають експерти, генерує надприбуток для теплової генерації, зокрема, компанії ДТЕК Ріната Ахметова. На сьогодні впровадження формули "Роттердам+" є предметом розслідування НАБУ.
Також комісія під керівництвом Вовка реалізувала план підвищення тарифів на електроенергію для населення, і при цьому також підвищувала тарифи для промисловості, що не дало можливості побороти перехресне субсидування на ринку електроенергії.
За час керівництва Вовка, НКРЕКП намагалася ввести абонплату за газ, а також ухвалила рішення про введення стимулювального тарифоутворення для обленерго, яке встановлює норми прибутковості на старі та нові активи в розмірі 12,5%.
НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачанні, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробці та захороненні побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової й тарифної політики в цих сферах.
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...
У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...