
"Патріоти України" повідомляють, що виступаючи перед журналістами, Каха Каладзе заявив: Грузія більше не купуватиме "блакитне паливо" в "Газпрому", а до кінця року придбає необхідні обсяги у Азербайджану.
"Угода, оформлена з "Газпромом", дає нам можливість не залежати від російського газу... Нам видається можливість придбати газ в Азербайджану або Ірану", - зазначив міністр. Він також додав наступне: після закінчення дворічного договору з "Газпромом" Грузія матиме міцніші позиції, оскільки побудує газосховище. Вже сьогодні азербайджанський газ є основним джерелом газопостачання країни. Основні закупівлі припадають на опалювальний сезон. 2018 року, як вже згадувалося, почнеться будівництво підземного газосховища, яке планується здати в 2020 році. Російський газ грузини не купують з 2007 р., а до кінця минулого року отримували 10% від загальних обсягів постачання російського газу до Вірменії, в якості плати за транзит. Термін цієї угоди з "Газпромом" завершився 1 січня.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...