
"Патріоти України" повідомляють, що виступаючи перед журналістами, Каха Каладзе заявив: Грузія більше не купуватиме "блакитне паливо" в "Газпрому", а до кінця року придбає необхідні обсяги у Азербайджану.
"Угода, оформлена з "Газпромом", дає нам можливість не залежати від російського газу... Нам видається можливість придбати газ в Азербайджану або Ірану", - зазначив міністр. Він також додав наступне: після закінчення дворічного договору з "Газпромом" Грузія матиме міцніші позиції, оскільки побудує газосховище. Вже сьогодні азербайджанський газ є основним джерелом газопостачання країни. Основні закупівлі припадають на опалювальний сезон. 2018 року, як вже згадувалося, почнеться будівництво підземного газосховища, яке планується здати в 2020 році. Російський газ грузини не купують з 2007 р., а до кінця минулого року отримували 10% від загальних обсягів постачання російського газу до Вірменії, в якості плати за транзит. Термін цієї угоди з "Газпромом" завершився 1 січня.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...