
"Патріоти України" повідомляють, що виступаючи перед журналістами, Каха Каладзе заявив: Грузія більше не купуватиме "блакитне паливо" в "Газпрому", а до кінця року придбає необхідні обсяги у Азербайджану.
"Угода, оформлена з "Газпромом", дає нам можливість не залежати від російського газу... Нам видається можливість придбати газ в Азербайджану або Ірану", - зазначив міністр. Він також додав наступне: після закінчення дворічного договору з "Газпромом" Грузія матиме міцніші позиції, оскільки побудує газосховище. Вже сьогодні азербайджанський газ є основним джерелом газопостачання країни. Основні закупівлі припадають на опалювальний сезон. 2018 року, як вже згадувалося, почнеться будівництво підземного газосховища, яке планується здати в 2020 році. Російський газ грузини не купують з 2007 р., а до кінця минулого року отримували 10% від загальних обсягів постачання російського газу до Вірменії, в якості плати за транзит. Термін цієї угоди з "Газпромом" завершився 1 січня.
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...