
"Патріоти України" повідомляють, що виступаючи перед журналістами, Каха Каладзе заявив: Грузія більше не купуватиме "блакитне паливо" в "Газпрому", а до кінця року придбає необхідні обсяги у Азербайджану.
"Угода, оформлена з "Газпромом", дає нам можливість не залежати від російського газу... Нам видається можливість придбати газ в Азербайджану або Ірану", - зазначив міністр. Він також додав наступне: після закінчення дворічного договору з "Газпромом" Грузія матиме міцніші позиції, оскільки побудує газосховище. Вже сьогодні азербайджанський газ є основним джерелом газопостачання країни. Основні закупівлі припадають на опалювальний сезон. 2018 року, як вже згадувалося, почнеться будівництво підземного газосховища, яке планується здати в 2020 році. Російський газ грузини не купують з 2007 р., а до кінця минулого року отримували 10% від загальних обсягів постачання російського газу до Вірменії, в якості плати за транзит. Термін цієї угоди з "Газпромом" завершився 1 січня.
28 червня за новим календарним стилем (11 липня - за старим) - день пам'яті ікони Божої Матері "Троєручиця". У народі день отримав назву Кропив'яне заговіння. 28 червня за старим календарним стилем - день пам'яті пророка Амоса, святителя Михаїла, митро...
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...